بازسازی آسانسورهای کهنه

بازسازی آسانسورهای کهنه هرسازه ای بعد ازچندسال فرسوده میشوداگرامکان جایگزینی و مرمت آن هست چراکه نه؟بهتر است قبل از حادثه جلوی آنرا بگیریم.

درساختمانها و برجهای قدیمی گاها آسانسورهایی باعمر20 سال به بالا وجود دارد که باساختار قدیمی وفرطوطشان ذهن هر مسافری رامخدوش ونگران میکنند پس چه بهتراست که باتجهیزات به روز و پیشرفته آسانسورهای امروز به فکرجایگزینی ویابازسازی آنها باشیم.

آسانسورآتیس با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات در این صنعت امکان بازسازی و بروزکردن آسانسورهای قدیمی رافراهم کرده.پس آسوده خاطر با آتیس  این مهمترین هدف ماست.

مهمترین دلایل بازسازی آسنسور های کهنه عواملی مثل گذشت زمان مصرف بالا ونگهداری غیر استاندارد آسانسور است.

 

بازسازی آسانسورهای کهنه

 

عواملی که بازسازی آسانسور را ایجاب میکند

1-افزایش ظرفیت کابین بعلت شلوغ شدن ساختمان و افزایش بار ترافیکی

2-مصرف بالای انرژی در آسانسورهای قدیمی

3-کیفیت پایین حرکت در این آسانسورها

4-زیبا سازی کابین وبروز کردن آن

5-خرابیهای مکرر آسانسورهای کهنه

اگرآسانسور شما دایما  خراب میشود ممکن است بدلایل مختلفی باشداز جمله وجود نویز در سیستم که کارشناسان ما بااولین بازدید به ایراد دستگاه پی برده و آنرا برطرف میکنند.

آسانسورهای قدیمی بعلت برخورداری از تکنولوژی های قدیمی وضعیف مصرف انرژی بالایی دارند  همچنین مستهلک شدن قطعات و اجزای آسانسور مصرف برق را بالا میبرد همچنین از عمر مفید مجموعه دستگاه میکاهد.مثلا با عوض کردن درایو دستگاه از AC2به3VFمیتوان تا حد قابل ملاحظه ای ادر مصرف انرژی صرفه جویی کرد همچنین سرعت آسانسور را بالا برد.

اقدامات مجموعه آتیس برای بازسازی و جایگزینی آسانسورهای قدیمی

تماس با مجموعه آتیس: به محض تماس شما  به کارشناس مربوطه ارجاع داده میشوید. تیم مجرب کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید از ساختمان شما حضور پیدامیکنند و بابررسی دقیق بهترین گزینه ر ابرای جایگزینی آسانسور شما انتخاب میکنند. بازسازی آسانسورهای کهنه

مرحله بعدی دادن پروپوزال به مشتری است که حاوی قیمت و مشخصات فنی پروژه میباشد.بعد از تایید نهایی مشتری شرکت  اقدام به ساخت و جایگزینی آسانسور میکند. بازسازی آسانسورهای کهنه

Write a Reply or Comment