بازسازی آسانسور کهنه هرسازه ای بعد ازچندسال فرسوده میشوداگرامکان جایگزینی و مرمت آن هست چراکه نه؟بهتر است قبل از حادثه جلوی آنرا بگیریم.

درساختمانها و برجهای قدیمی گاها آسانسورهایی باعمر20 سال به بالا وجود دارد که باساختار قدیمی وفرتوتشان ذهن هر مسافری را مخدوش و نگران میکنند پس چه بهتراست که باتجهیزات به روز و پیشرفته آسانسورهای امروز به فکر جایگزینی و یا بازسازی آنها باشیم.

آسانسور آتیس با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین تجهیزات در این صنعت امکان بازسازی و به روز کردن آسانسورهای قدیمی را فراهم کرده.پس آسوده خاطر با آتیس  این مهمترین هدف ماست.

مهمترین دلایل بازسازی آسانسور های کهنه عواملی مثل گذشت زمان مصرف بالا و نگهداری غیر استاندارد آسانسور است.

 

بازسازی آسانسورهای کهنه

 

عواملی که بازسازی آسانسور را ایجاب میکند:

1-افزایش ظرفیت کابین به علت شلوغ شدن ساختمان و افزایش بار ترافیکی

2-مصرف بالای انرژی در آسانسورهای قدیمی

3-کیفیت پایین حرکت در این آسانسورها

4-زیبا سازی کابین وبروز کردن آن

5-خرابی های مکرر آسانسور های کهنه

اگر آسانسور شما دائما خراب میشود ممکن است به دلایل مختلفی باشد از جمله وجود نویز در سیستم که کارشناسان ما با اولین بازدید به ایراد دستگاه پی برده و آنرا برطرف میکنند.

آسانسورهای قدیمی به علت برخورداری از تکنولوژی های قدیمی و ضعیف مصرف انرژی بالایی دارند  همچنین مستهلک شدن قطعات و اجزای آسانسور مصرف برق را بالا میبرد همچنین از عمر مفید مجموعه دستگاه میکاهد. مثلا با عوض کردن درایو دستگاه از AC2 به 3VF میتوان تا حد قابل ملاحظه ای ادر مصرف انرژی صرفه جویی کرد همچنین سرعت آسانسور را بالا برد.

اقدامات مجموعه آتیس برای بازسازی و جایگزینی آسانسورهای قدیمی

تماس با مجموعه آتیس: به محض تماس شما  به کارشناس مربوطه ارجاع داده می شوید. تیم مجرب کارشناسان ما در اسرع وقت برای بازدید از ساختمان شما حضور پیدا میکنند و با بررسی دقیق بهترین گزینه را برای جایگزینی آسانسور شما انتخاب میکنند. بازسازی آسانسورهای کهنه

مرحله بعدی دادن پروپوزال به مشتری است که حاوی قیمت و مشخصات فنی پروژه میباشد. بعد از تایید نهایی مشتری شرکت  اقدام به ساخت و جایگزینی آسانسور میکند. بازسازی آسانسورهای کهنه