انتخاب برگه

آسانسور خودروبر

آسانسور خودروبر

آسانسور خودرو بر

از بزرگترین مدل های آسانسور موجود در دنیا مدل آسانسور خودرو بر می باشد که این نوع آسانسور ها برای جابه جایی خودروها در طبقات ساختمان استقاده می گردد و به وسیله ی آن خودرو را از طبقه ی همکف به طبقات بالایی ساختمان انتقال می دهند.

هنگامی که آسانسور های خودرو بر را طراحی و نصب مینمایید باید به یک سری از نکات توجه ویژه ای داشته باشیم مثلا اینکه تا ارتفاع سه طبقه مجاز هستیم که از سیستم آسانسور هیدرولیک استفاده کنیم اگر تعداد طبقات بیشتر از سه طبقه باشد باید از سیستم های کششی استفاده نماییم.

در آسانسور خودروبر از لحاظ ابعادی باید یک سری از استانداردها رعایت گردند ، یعنی ابعاد کابین باید 3*6  متر باشد.

ذکر این نکته لازم و ضروری می باشد که آسانسور های خودروبر از لحاظ استانداردی و قطعات به کار رفته باید تمامی قطعات آسانسور های معمولی دیگر و نیز تمامی ملزومات آنها از قبیل چاهک و … را دارا باشد .

استاندارد حرکتی این مدل آسانسورر از نظر سرعت بین 0.2 m/s الی 0.6 m/s  می باشد. برق مصرفی مورد نیاز آسانسور های خودروبر برق سه فاز می باشد.

آسانسور های خودروبر در مکان هایی نظیر آپارتمان ها – تعمیر گاه ها – و مراکز پر رفت و آمد استفاده های بسیاری دارند.

آسانسور های هیدرولیک مخصوص حمل خودرو به دو صورت جک مستقیم (direct)  و جک غیر مستقیم (indirect)   قابل راه اندازی می باشد ، در صورتی که از حالت اول یعنی آسانسور خودروبر هیدرولیک جک مستقیم استفاده گردد ، باید عمق چاه حفر شده برابر با ارتفاع جک باشد .

از لحاظ ظرفیتی آسانسور های حمل خودرو باید قابلیت حملی برابر با حداقل 2500 kg را داشته باشد .

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس نمونه های موفق بسیاری از آسانسور های ویژه ی حمل خودرو در کارنامه ی کاری خود دارد و این مدل آسانسور را در مراکز مسکونی و تجاری مختلفی نصب و اجرا نموده است.