انتخاب برگه

آسانسور خانگی (هوم لیفت)

هوم لیفت

هوم لیفت این گونه از آسانسور ها بر اساس سیستم های هیدرولیک طراحی می گردند و فرایندی که برای نصب این گونه از آسانسور ها طی می گردد درست به مانند آسانسور های  هیدرولیک می باشد.

آسانسور های هوم لیفت یا آسانسور هیدرولیکی خانگی برای مکان هایی مناسب است که فضای موجود آنها برای نصب آسانسور  های کششی اندک می باشد.

آسانسور های خانگی یا هوم لیفت ها به نسبت سایر آسانسور های هیدرولیک از قیمت مناسب تری برخوردارند و برای ساختمان های مسکونی و ویلایی و تجاری که برای نصب آسانسور از ارتفاع کمتری برخوردارند و نیز محدودیت از نظر فضای کاری دارند مناسب است.

هوم لیفت

 • جک به صورت تلسکوپی مستقیم کناری.
 • حداکثر تراول 4/2 متر.
 • سرعت حرکت در یک سرعته حداکثر 0.15 متر بر ثانیه.
 • سرعت حرکت در دو سرعته حداکثر 0.25 متر بر ثانیه.
 • ظرفیت کابین حداکثر 500 کیلوگرم.
 • نیاز به چاله ندارد.
 • پاوریونیت نیاز به برق سه فاز نداشته و با برق 220 ولت راه اندازی می گردد.

آسانسور خانگی

 1. به احداث نمودن موتور خانه در پشت بام نیازی ندارد
 2. به احداث نمودن چاهک به صورت کامل نیاز ندارد (4 دیوار مقاوم)
 3. این مدل آسانسور کاملا بی صدا ونرم حرکت می کند.
 4. امنیت زیادی دارد و امکان سقوط اینگونه از آسانسور ها تقریبا صفر می باشد
 5. به سیستم محرک آسانسور به سادگی دسترسی پیدا می کنیم (در صورت بروز هرگونه مشکل)

آسانسور خانگی

هوم لیفت

راه اندازی آسانسور هیدرولیکی خانگی نیاز به طی نمودن فرایند طراحی حساس و پیچیده ای دارد که اگر این فرایند به درستی انجام نگیرد خروجی خوبی در پایان نصیب کارفرما نمیگردد.

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با نام تجاری آتیس با در اختیار داشتن تیم اجرایی  گسترده و متخصص و کار بلد در کوتاهترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انواع آسانسور های هوم لیفت را راه اندازی می نماید.

و ده ها نمونه ی موفق و لوکس از این مدل آسانسور را در کارنامه ی کاری خود داریم.

“نمونه پروژه ی هوم لیفت اجراشده توسط گروه آسانسور و پله برقی آتیس”

آسانسور خانگی

هوم لیفت

آسانسور هیدرولیکی

آسانسور هیدرولیک عامل حرکت کابین، شامل مجموعه سیلندر و پیستون هیدرولیکی بوده که می تواند وزنه تعادل نیز داشته باشد.

آسانسور هیدرولیک معمولا برای ارتفاع و سرعت کم کاربرد دارد. سیستم محرکه آسانسورهای هیدرولیک می تواند از نوع مستقیم و یا غیر مستقیم باشد.

در نوع مستقیم جک بدون واسطه به زیر کابین و یا یوک کابین در کنار کابین متصل شده و در نوع غیر مستقیم حرکت توسط سیم بکسل به کابین (کاراسلینگ) منتقل میگردد.

 آسانسورهای هیدرولیک قبل از اختراع آسانسورهای کششی در امریکا رواج داشته است.

برای دریافت قیمت آسانسور میتوانید با شماره 02173048 تماس بگیرید.

تا پیش از سال 1945 عموما از سیال آب جهت نیروی محرک جک استفاده می شده که از سال 1945 با بکارگیری روغن به عنوان سیال در جک، استفاده از آب منسوخ گردید.

از آسانسورهای هیدرولیک جهت حمل و نقل بارهای سنگین در آسانسورهای اتومبیل بر، باربر و همچنین در ساختمانهای مسکونی کم ترافیک با ارتفاع کم استفاده می گردد.

سرعت آسانسور های یاد شده از 125/0 تا 1 متر بر ثانیه می باشد. لازم به ذکر است سرعت 63/0 متر بر ثانیه بدلیل امکان نصب پاوریونیت بدون مکانیزم خنک کننده و نیز عدم نیاز به مکانیزم پاراشوت تدریجی (گاورنر ، ترمز ایمنی و …) از عمومیت بیشتری برخوردار میباشد . در سرعت های بیشتر از 63/0 متر بر ثانیه بایستی از سیستم خنک کننده مناسب استفاده نمود که اغلب گران قیمت می باشد.

 مکانیزم آسانسور هیدرولیک

سیستم کلی حرکتی آسانسور هیدرولیکی و آسانسور هیدرولیکی خانگی به نحوی است که عامل حرکت کابین آسانسور توسط سیلندر و پیستون (جک و پاور) هیدرولیکی انجام می گردد و عموما 99.9%  وزنه تعادل نداشته و برای ارتفاعات کم و با سرعت های کم مورد استفاده قرار می گیرد.

آسانسور هیدرولیکی میتواند از نوع مستقیم و یا غیر مستقیم باشد که در نوع مستقیم جک بصورت مستقیم و بردن واسطه به زیر یوک کابین (مستقیم زیر) یا یوک کنار کابین (مستقیم کنار) متصل میگردد ،و جک به طور مستقیم بر کابین آسانسور تاثیر گذاشته و کابین را به حرکت در می آورد در نوع آسانسور هیدرولیکی جک غیر مستقیم (جک بغل) جک توسط فیکستچر ریل هدایت شده و به فلکه ها متصل می گردد که روی آن فلکه های سیم بکسل به کابین متصل است و حرکت فلکه ها موجب حرکت سیم بکسل و در نهایت حرکت کابین آسانسور میشود.

آسانسور هیدرولیکی خانگی نیز قابل بازسازی و تعویض قطعات نیز میباشد که میتوانید در صفحه بازسازی آسانسور نیز در این باره مطالعه کنید.

هوم لیفت

 

برای دریافت استعلام قیمت شماره خودتون رو وارد کنید