آسانسور توشیبا

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس

نماینده شرکت توشیبا میباشد و هیچگونه مشکلی در وارد کردن قطعات و پکیج های آسانسور توشیبا را ندارد.

تاریخچه آسانسور توشیبا

شرکت توشیبای ژاپن یکی از شناخته شده ترین شرکت های موجود دنیا در عرصه تکنولوژی های روز دنیا می باشد که در سراسر دنیا و سراسر کشورها نمایندگانی دارد.

شرکت توشیبا از سال 1967 در زمینه های آسانسور و پله برقی نیز فعالیت می کند . درسال 2004 در ساختمان Taipei 101 پر سرعت ترین آسانسور دنیا را نصب و راه اندازی کردند و تا سال 2010 این رکورد را داشتند.

پکیج توشیبا

شرکت توشیبا در این زمینه دارای پکیج های مختلفی می باشد مانند پله برقی توشیبا و آسانسور توشیبا که خود این پکیج ها شامل پکیج های مختلفی نیز می باشد و بنا به نوع پروژه و نوع کاربری پروژه شما بستگی دارد.

آسانسور توشیبا 

یکی از مهم ترین محصولاتی که شرکت توشیبا تولید میکند و بسیار دقت روی محصول دارند آسانسور توشیبا میباشد و سرمایه گذاری های عظیمی روی این محصولات خود انجام میدهند و نحوه عملکرد و ساخت این پکیج ها به این صورت می باشد که ابعاد و اندازه های پروژه شما به شکل دقیق توسط تیم ما اندازه گیری شده و مطابق با این ابعاد و اندازه ها پکیج شما ساخته و شماره گذاری میشود .

لازم به ذکر است که حتی کوچکترین قطعات آسانسور شما نیز نام گذاری و شماره گذاری میشود و اگر یک قطعه کوچک آسانسور شما بعد از چندین سال دچار مشکل شد مطابق با شماره های پروژه شما قطعه ساخته و تعویض میشود.

برای اطلاع بیشتر میتوانید مطلب طراحی آسانسور را بخوانید.

پله برقی توشیبا 

در برندهای موجود پله برقی توشیبا یکی از مهمترین برند های موجود میباشد که با توجه به این که ساخت کشور ژاپن می باشند این امر خود یک پشتیبانی قوی بر کیفیت قطعات و پکیج موجود می باشد. بهترین قیمت برای تهیه پله برقی توشیبا را میتوانید از شرکت آسانسور آتیس کسب کنید.

برای دریافت آخرین قیمت ها درباره این پکیج ها میتوانید با شماره شرکت 73048-021 تماس بگیرید و یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.