در خرید آسانسور و فروش آسانسور و انتخاب آسانسور باید به موارد زیر توجه کرد :

انتخاب نوع آسانسور بر اساس نوع کاربری

به طور کلی آسانسورها به سه دسته تقسیم میشوند این سه دسته شامل آسانسور گیربکس ، گیرلس و هیدرولیک میباشند

 

مشاوره کامل و رایگان

021-73048

 

1-آسانسور گیربکس:

آسانسور گیربکس بر اساس نوع موتور خود به دو دسته سیکور و ساسی تقسیم بندی میشود. موتور سیکور که یک برند ایتالیایی میباشد که این کمپانی در سال 1983 تاسیس شد و محصولات خود را از آن سال روانه بازار میکند اما موتور ساسی در برندهای مختلف در بازار وجود دارد و یکی از معروف ترین این شرکت ها و برندها آلبرتو ساسی ایتالیایی میباشد و برند بسیار معتبری میباشد.

 

فروش آسانسور

فروش آسانسور

 

2- آسانسور گیرلس :

آسانسور گیرلس هم به دو دسته ویتور و زیلابگ تقسیم بندی میشود . آسانسور ویتور که پک میباشد و یکی از بهترین آسانسورهای موجود در بازار میباشد شرکت ویتور یکی از مهم ترین برند آسانسور میباشد که دارای بیش از 4500 کارمند میباشد و در سال 1968 در آلمان تاسیس شد . برند زیلابگ برای خرید و فروش آسانسور کار خود را از سال 1972 در آلمان آغاز کرد و دارای قطعات مختلف مانند تابلو فرمان آسانسور و موتور آسانسور میباشد.

 

خرید آسانسور

 

3- آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک هم به چند دسته تقسیم میشود مانند آسانسور ویتور و آسانسور GMV و دیگر مارک ها و برندهای موجود در بازار میباشد. که این نوع آسانسور برای آسانسور خانگی بسیار مناسب میباشد.

 

انتخاب برند قطعات برای خرید و فروش آسانسور

برای فروش و خرید آسانسور جدای از هزینه مالی برند قطعات مهمترین فاکتور میباشد زیرا موتور آسانسور و اجزای دیگر و به عنوان مثال ریل آسانسور و تابلو فرمان و دیگر اقلام باید به بهترین شکل ممکن با هم به اصطلاح مچ باشند تا بیشترین کارایی را از آن بهرهمند شوید

برند قطعات خود میتواند باعث نوسان رنج قیمت آسانسور شما شود و قیمت دلخواه شما براورد شود برای اطلاع از جدید ترین قیمت آسانسور و قطعات آسانسور میتوانید با بخش فروش ما تماس بگیرید و لیست قیمت خود را دریافت کنید.

 

مشاوره کامل و رایگان

021-73048

 

انتخاب سرعت آسانسور

مهمترین نکته در انتخاب سرعت برای خرید آسانسور مقدار ترافیک مجموعه میباشد به عنوان مثال ترافیک یک پاساژ بیشتر از یک واحد مسکونی میباشد پس سرعت آسانسوری که انتخاب میکنید و سفارش میدهید برای یک پاساژ باید بیشتر از واحد مسکونی باشد که البته نکات و الگوریتم هایی برای این موضوع وجود دارد این الگوریتم بر اساس ارتفاع سازه و طول مسیر حرکت میباشد هرچه سازه بلند تر سرعت آسانسور باید بیشتر باشد.

  • تا 8 طبقه یا تا 23متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 0.63 متر بر ثانیه
  • از 9 تا 12 طبقه یا تا 36.5 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر  1 متر بر ثانیه
  • از 13 تا 20 طبقه یا تا 36 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 1.6 متر بر ثانیه
  • از 21 تا 25 طبقه یا تا 36.5 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 2 متر بر ثانیه
  • از 26 تا 30 طبقه یا تا 36.5 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 2.5 متر بر ثانیه

جدیدترین قیمت اسانسور

با توجه به بازار ، قیمت اسانسور برای فروش آسانسور ، روزانه در حال تغییر میباشد. و این گارانتی و تضمین را به شما میدهیم که کمترین قیمت آسانسور و قطعات آسانسور با بهترین کیفیت و ضمانت اصل بود محصول را به شما ارائه میدهیم میتوانید برای اطلاع از قیمت روز آسانسور با 73048 تماس بگیرید.

 

فروش آسانسور

استعلام قیمت آسانسور

استعلام قیمت آسانسور با توجه به نوع پروژه شما متفاوت میباشد و حداقل 3  ساعت و حداکثر 24 ساعت زمان لازم است تا استعلام قیمت آسانسور و ارائه قیمت روز آسانسور به شما ارائه شود . با توجه به قیمت ارائه شده و صحبت های شما با مدیر فروش شما میتوانید برای خرید آسانسور اقدام نمایید.

 

قیمت روز آسانسور

همانطور که در بخش های قبل گفتیم قیمت روز آسانسور ، روزانه در حال تغییر است و برای به دست آوردن قیمت روز آسانسور با شماره 73048-021 تماس بگیرید.

و یا از صفحه تماس با ما اقدام کنید.