فروش آسانسور

شرکت آسانسور آتیس

فروش آسانسور

در خرید آسانسور و فروش آسانسور و انتخاب آسانسور باید به موارد زیر توجه کرد :

انتخاب نوع آسانسور بر اساس نوع کاربری

 

به طور کلی آسانسورها به سه دسته تقسیم میشوند این سه دسته شامل آسانسور گیربکس ، گیرلس و هیدرولیک میباشند:

1-آسانسور گیربکس:

آسانسور گیربکس بر اساس نوع موتور خود به دو دسته سیکور و ساسی تقسیم بندی میشود. موتور سیکور که یک برند ایتالیایی میباشد که این کمپانی در سال 1983 تاسیس شد و محصولات خود را از آن سال روانه بازار میکند اما موتور ساسی در برندهای مختلف در بازار وجود دارد و یکی از معروف ترین این شرکت ها و برندها آلبرتو ساسی ایتالیایی میباشد و برند بسیار معتبری میباشد.

2- آسانسور گیرلس :

آسانسور گیرلس هم به دو دسته ویتور و زیلابگ تقسیم بندی میشود . آسانسور ویتور که پک میباشد و یکی از بهترین آسانسورهای موجود در بازار میباشد شرکت ویتور یکی از مهم ترین برند آسانسور میباشد که دارای بیش از 4500 کارمند میباشد و در سال 1968 در آلمان تاسیس شد . برند زیلابگ برای خرید و فروش آسانسور کار خود را از سال 1972 در آلمان آغاز کرد و دارای قطعات مختلف مانند تابلو فرمان آسانسور و موتور آسانسور میباشد.

3- آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک هم به چند دسته تقسیم میشود مانند آسانسور ویتور و آسانسور GMV و دیگر مارک ها و برندهای موجود در بازار میباشد. که این نوع آسانسور برای آسانسور خانگی بسیار مناسب میباشد.

موتور آسانسور

انتخاب برند قطعات برای خرید و فروش آسانسور

برای فروش و خرید آسانسور جدای از هزینه مالی برند قطعات مهمترین فاکتور میباشد زیرا موتور آسانسور و اجزای دیگر و به عنوان مثال ریل آسانسور و تابلو فرمان و دیگر اقلام باید به بهترین شکل ممکن با هم به اصطلاح مچ باشند تا بیشترین کارایی را از آن بهرهمند شوید برند قطعات خود میتواند باعث نوسان رنج قیمت آسانسور شما شود و قیمت دلخواه شما براورد شود برای اطلاع از جدید ترین قیمت آسانسور و قطعات آسانسور میتوانید با بخش فروش ما تماس بگیرید و لیست قیمت خود را دریافت کنید.

انتخاب سرعت آسانسور

مهمترین نکته در انتخاب سرعت برای خرید آسانسور مقدار ترافیک مجموعه میباشد به عنوان مثال ترافیک یک پاساژ بیشتر از یک واحد مسکونی میباشد پس سرعت آسانسوری که انتخاب میکنید و سفارش میدهید برای یک پاساژ باید بیشتر از واحد مسکونی باشد که البته نکات و الگوریتم هایی برای این موضوع وجود دارد این الگوریتم بر اساس ارتفاع سازه و طول مسیر حرکت میباشد هرچه سازه بلند تر سرعت آسانسور باید بیشتر باشد.

 • تا 8 طبقه یا تا 23متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 0.63 متر بر ثانیه
 • از 9 تا 12 طبقه یا تا 36.5 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر  1 متر بر ثانیه
 • از 13 تا 20 طبقه یا تا 36 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 1.6 متر بر ثانیه
 • از 21 تا 25 طبقه یا تا 36.5 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 2 متر بر ثانیه
 • از 26 تا 30 طبقه یا تا 36.5 متر طول مسیرحرکت سرعت آسانسور برابر 2.5 متر بر ثانیه

پروژه مس سرچشمه

پروژه مس سرچشمه دارای 4 دستگاه آسانسور میباشد که 3 عدد از آن ها صنعتی و یک عدد اداری است

 • IP 54
 • ضد انفجار
 • در شهر کرمان

پروژه برج دیپلماسی

برج دیپلماسی یکی از برج های برند در نیاوران تهران میباشد

 • دو دستگاه آسانسور
 • 12 توقف 6 نفره
 • برند ویتور

بیمارستان الغدیر

بیمارستان الغدیر واقع در میدان الغدیر تهران میباشد که از برند ویتور در آن استفاده شد.

 • دو دستگاه آسانسور
 • 12 توقف 13 نفره
 • برند ویتور

جدیدترین قیمت آسانسور و فروش آسانسور

با توجه به بازار ، قیمت اسانسور برای فروش آسانسور ، روزانه در حال تغییر میباشد. و این گارانتی و تضمین را به شما میدهیم که کمترین قیمت آسانسور و قطعات آسانسور با بهترین کیفیت و ضمانت اصل بود محصول را به شما ارائه میدهیم میتوانید برای اطلاع از قیمت روز آسانسور با 73048 تماس بگیرید.  

استعلام قیمت آسانسور

استعلام قیمت آسانسور با توجه به نوع پروژه شما متفاوت میباشد و حداقل 3 ساعت و حداکثر 24 ساعت زمان لازم است تا استعلام قیمت آسانسور و ارائه قیمت روز آسانسور به شما ارائه شود . با توجه به قیمت ارائه شده و صحبت های شما با مدیر فروش شما میتوانید برای خرید آسانسور اقدام نمایید.

قیمت روزآسانسور

همانطور که در بخش های قبل گفتیم قیمت روز آسانسور ، روزانه در حال تغییر است و برای به دست آوردن قیمت روز آسانسور با شماره 73048-021 تماس بگیرید. و یا از صفحه تماس با ما اقدام کنید.

چرا آسانسور آتیس؟

آسانسور آتیس با بیش از دو دهه سابقه در صنعت آسانسور و انجام انواع پروژه ها مثل آسانسور های صنعتی ، بیمارستانی، مسافربر ، شیشه ای ، ماشین بر ، خانگی ، کارگاهی و انواع مختلفی دیگر شما را میتواند تا اتمام پروژه تان همراهی کند.

دارای نمون کار های متعدد و زیاد

آسانسور آتیس دارای انواع مختلف نمونه کار از بیمارستانی و صنعتی گرفته تا مسافربر و کارگاهی میباشد که در صورت تمایل از پروژه ها میتوانید بازدید به عمل آورید.

عضو سندیکای آسانسور و پله برقی

آسانسور آتیس یکی از عضوهای اصلی سندیکای آسانسور و پله برقی میباشد.

دارای استاندارد ملی و عضو انجمن تولید کنندگان

گروه ما دارای استاندارد ملی از اداره استاندارد و همچنین عضو انجمن تولید کنندگان قطعات آسانسورو پله برقی ایران

دارای گواهینامه های مربوطه

آتیس همه گواهینامه های مربوطه را دارا میباشد دارای انواع گواهینامه های ایزو مثل ایزو BSEN81 و 1001 و 1006 و 9001

نمایشگاه و فروشگاه دائمی

ما دارای یکی از بزرگترین نمایشگاه های دائمی در صنعت آسانسور میباشیم و برای بازدید از نمایشگاه کافی است با شماره 02173048 تماس بگیرید.

دارای جواز کسب و پروانه طراحی و مونتاژ

آتیس دارای جواز کسب از اتحادیه الکترومکانیکال آسانسورو پله برقی ایران و همچنین دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنعت و معدن میباشد.