انتخاب برگه

انتخاب شرکت آسانسور

انتخاب شرکت اسانسور همانند هر انتخاب دیگری نیازمند تحقیق جست و جو و انتخاب درست با تکیه بر محیط کاری شرکت آسانسور، رزومه شرکت و پروژه های انجام شده توسط آن شرکت می باشد.

در انتخاب شرکت آسانسور باید به فاکتور های مختلفی توجه کنید که در بخش های پایین به آن می پردازیم.

رزومه شرکت آسانسور

شاید مهمترین نکته انتخاب شرکت آسانسور برای پروژه خود رزومه کاری آن شرکت می باشد و اینکه چه پروژه های انجام داده، آیا همه پروژه های شرکت مورد نظر که می خواهید با آن کار کنید ایران است یا خیر در خارج از کشور هم نیز پروژه هایی را انجام داده.

کدام پروژه های بزرگ و مهم کشور را انجام داده؟ و سوال های دیگر

انتخاب شرکت آسانسور

 

نمونه کار ها

سعی کنید برای انتخاب شرکت آسانسور، نمونه کار های شرکت را بررسی کنید و حتما شرکتی را انتخاب کنید که نمونه کار های متناسب با پروژه شما را داشته باشد تا در پروژه شما مجبور به کسب تجربه نباشد و از قبل تجربه کافی و نیروی لازم را متناسب ببا پروژه شما را داشته باشد.

انتخاب شرکت آسانسور

 

محیط کاری و تعداد پرسنل

یکی از مهمترین المان هایی که باید به آن توجه کنید محیط کاری و تعداد پرسنل شرکت آسانسور می باشد سعی کنید از شرکت های معتبر که دارای تعداد پرسنل بالا و محیط کاری بهتری می باشد انتخاب کنید.

شرکت های معتبر از واحد ها و بخش های مختلفی تشکیل شده پس از ورود پروژه شما به محیط کاری شرکت بخش های مختلف با همکاری یکدیگر آن را سریع تر و دقیق تر به انجام می رسانند.

شرکت آتیس با بهره گیری از مهندسان جوان و خلاق در کنار مهندسین با تجربه آسانسور ترکیبی را به وجود آورده که توانایی به نتیجه رساندن هر چه بهتر پروژه شما را دارا می باشد.

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 73048-021 تماس بگیرید.

 

سابقه کاری

نکته مهم بعدی سابقه کاری شرکت آسانسوری است که می خواهید با آن کار کنید هر چه پروژه شما بزرگ تر و مهم تر باشد باید شرکتی را انتخاب کنید که سابقه کاری بیشتری را داشته باشد.

دوباره این نکته را ذکر می کنیم که سعی کنید شرکتی که می خواهید با آن کار کنید نمونه کار و سابقه کاری در رابطه با پروژه مورد نظر شما داشته باشد.

پروژه های در حال انجام

برای انتخاب شرکت آسانسور سعی کنید از پروژه های در حال انجام شرکت دیدن فرمایید و با کارفرمایان آن ها در رابطه با خوش قولی، نظم و کیفیت کاری شرکت آسانسوری صحبت کنید و اطلاعات کامل را به دست آورید و سپس انتخاب کنید.

سعی کنید از پروژه ای دیدن فرمایید که متناسب با پروژه و کار شما باشد تا عیار شرکت را در آن پروژه سنجید و این نکته در انتخاب شرکت آسانسوری بسیار مهم می باشد.

 

بهترین شرکت آسانسور در تهران

همانطور که می دانید شرکت های مختلف و بسیار متنوعی در تهران وجود دارد که بهتر است پس از تحقیق و مقایسه شرکت ها بر اساس نکاتی که در بالا گفتیم، انتخاب مناسب را بین شرکت ها انجام دهید.

ما همکارا خوب زیادی در تهران داریم که به دلیل اینکه ممکن است برخی از همکاران عزیز از قلم بیوفتد از ذکر نام بهترین شرکت های آسانسور در تهران صرف نظر می کنیم اما اگر به نکاتی که گفتیم توجه فرمایید مطمئن باشید بهارین انتخاب شرکت آسانسور را خواهید داشت.

نتیجه گیری :

  1. مهمترین نکته برای انتخاب شرکت اسانسور رزومه شرکت آسانسور می باشد.
  2. حتما نمونه کار های شرکت را مشاهده نمایید و اگر امکان بازدید بود حتما بازدید کنید و با کارفرما صحبت کنید.
  3. محیط کاری و تعداد پرسنل شرکت آسانسور بسیار مهم می باشد.
  4. سابقه کاری و داشتن نمونه کار در رابطه با پروژه شما بسیار مهم می باشد.
  5. از پروژه های در حال انجام شرکت دیدن فرمایید و سعی کنید این پروژه ها مربوط به پروژه خود شما باشد.

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه سابقه در این امر و داشتن نمونه کار های مختلف با بهره گیری از نیرو های کار آمد و توانا آماده عقد قرارداد با کارفرمایان و مالکین عزیز می باشد. در بخش های مختلف از آسانسور های تجاری و بلند و لوکس گرفته تا آسانسور های صنعتی طراحی و اجرا می کند.

برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

021-73048