سرویس آسانسور در شمال تهران

بعد از هماهنگی شما با شرکت، سرویسکاران ما در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و پس از عقد قرار داد سرویس آسانسور منزل مسکونی یا سرویس آسانسور ساختمان های اداری و سرویس آسانسور بازرگانی و یا سرویس آسانسور مراکز بهداشتی و درمانی واقع در محلات شمالی تهران به صورت ماهانه به آسانسور این ساختمان ها سرکشی کرده و بازدید مقطعی انجام میدهند.

در این بازدید ها سطوح روغن و روانکار ها مهار شده و نشتی آنها چک می شود و بخشها قطعات مورد نیاز روغن کاری و گریسکاری میشوند.درها رگلاژ شده و لول طبقات کنترل و تنظیم می شود.قطعات مکانیکی متحرک آچارکشی میشوند و از لحاظ لقی صدا و یا لرزش اضافه کنترل میگردند.فن ها مهار و تمیز میشوند.تابلو فرمان کنترل و رسیدگی میشود.کلیه سنسور ها و قطعات ایمنی کنترل میشوند. ترمز ها تنظیم می شوند و پاراشوت و گاورنر کنترل میگردد.سیم کشی ها و تراول کابل ها به لحاظ اتصالی یا خوردگی پوشش ها مهار میشوند.لوازم مصرفی مانند لنت های ترمز و یا غیره در صورت احتیاج جایگزین میشوند.

خدمات شرکت آتیس اعم از سرویس و نگهداری، بازسازی آسانسور و جنرال سرویس است.

 

جهت هماهنگی و عقد قرارداد سرویس آسانسور در شمال تهران با ما در ارتباط باشید. Vip Line:021-73048

سرویس آسانسور تجریش

سرویس آسانسور تجریش

سرویسکاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید میکنند و سرویس های دوره ای انجام میدهند.

تجریش محله ای کهن در شمال طهران و مرکز شهرستان شمیرانات است  در قدیم نام آن طجردشت بوده است.که در حد فاصل انتهای خیابان های ولیعصر و شریعتی ، یکی از محله های تاریخی و شلوغ تهران به حساب میاید.در گذشته مردم محلی تجریش به گویش شمیرانی (زبان تاتی) صحبت می کردند ، که هنوز هم برخی از اهالی باستانی به آن آشنایی دارند.از مراکز مهم تجریش میتوان به امامزاده صالح اشاره کرد که مهمترین مرکز مذهبی در تجریش است.بازار و تکیه ی کبیر نیز جذابیت های خاص خود را دارد. محله تجریش بسیار بزرگ و وسیع است ،که حضور اقشار مختلف مردم با فرهنگ ها وسنت های متفاوت از خاصیت های منحصر به فرد این محله تاریخی است.

 

سروس آسانسور نیاوران

پس از هماهنگی شما با شرکت سرویسکاران شرکت آتیس در اسرع وقت از محل بازدید میکنند و سرویس های دوره ای انجام میدهند.

نیاوران یکی از محله های شمال شهر تهران است که در دامنه ها جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد.این محله که بخشی از منطقه 1 شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می باشد و از شمال با ارتفاعات کلکچال از غرب با تجریش از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه کامرانیه و دزاشیب همسایه است.

خیابان نیاوران خیابان اصلی این منطقه است که از میدان نیاوران آغاز شده و تا میدان قدس در تقاطع خیابان شریعتی ادامه دارد.

 
سرویس و نگهداری در محله اقدسیه

سرویس و نگهداری آسانسور اقدسیه

سرویس کاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

خیابان اقدسیه(برادران موحد دانش) از میدان اقدسیه (شهدای ارتش) در شرق آغاز شده در میانه گذرگاه خیابان آجودانیه را قطع میکند و درنهایت به سه راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران در غرب پایان می یابد.

اوایل دوره پهلوی دوم برخی از زمین های این محله یا به کشاورزی اختصاص داشت یا بایر بود. رونق زندگی در اقدسیه به آمدن اشراف به محله باز می گردد. بعد از آن روند ساخت و ساز در این محله به سرعت زیاد شد و باغ ها و زمین های بزرگ به قطعات کوچک تر جداسازی شدند. به شکلی که تا پیروزی انقلاب اسلامی دیگر اثری از زمین های کشاورزی در سطح محله باقی نماند.

سرویس آسانسور پل رومی

پس از هماهنگی شما با شرکت سرویسکاران شرکت آتیس در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

پل رومی نام محله و پلی است در شمال شهر تهران و در منطقه شمیران قرار دارد.این پل بر روی رود خانه مقصود بیک قرار دارد که دو خیابان شریعتی و الهیه را به یکدیگر متصل می کند.

دلیل نامگذاری این محله مجاورت این پل با باغ سفارت ترکیه می باشد. در سده نوزدهم میلادی یکی از سفیران دولت عثمانی در این ناحیه باغ و عمارتی ساخت که بعد ها به دولت ترکیه تعلق گرفت و پس از آن شهروندان روسیه و ترکیه بسیاری از زمین های ناحیه را خریداری نمودند.چون در قدیم دولت عثمانی را به نام دولت روم شرقی میشناختند این پل نیز به پل رومی شهرت یافت.

سرویس آسانسور پل رومی
سرویس آسانسور محله ظفر

سرویس آسانسور ظفر

سرویس کاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

خیابان شهید دستگردی (نام پیشین:خیابان ظفر) یکی از خیابان های شمیران است در ناحیه 3 شهرداری تهران قرار دارد. که نام سردار سرتیپ هوشنگ وحید دستجردی نامگذاری شده است.این خیابان که جهتی شرقی-غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی میشود.این خیابان به موازات و در شمال بلوار میرداماد واقع شده است.

علت نامگذاری این خیابان:نام خیابان ظفر از لقب خسرو خان بختیاری ملقب به سردار ظفر از مجاهدین و مشروطه خواهان پیروزمند تهران.دوست کوچکتر علیقلی خان بختیاری و فرزند حسینقلی خان ایلخانی گرفته شده است.

سرویس آسانسور درکه

سرویسکاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی آسانسور در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

درکه یکی دیگر از محله های شمالی تهران است که در ناحیه یک شهرداری تهران قرار دارد.درکه در نزدیکی محله های اوین و ولنجک و در غرب منطقه شمیران قرار دارد.

درکه یکی از محل های مناسب برای پیاده روی و کوه پیمایی است.دربند، درکه، توچال، کلکچال، اوین درکه و پارک های جمشیدیه و قیطریه از مکان های تفریحی و مراکز جذب توریست از شهر ها و کشور های مختلف است.پناهگاه پلنگ چال در کوه های درکه و در مسیر صعود به قله توچال قرار دارد.

سرویس آسانسور در محله درکه
سرویس آسانسور صاحبقرانیه

سرویس آسانسور صاحبقرانیه

پس از هماهنگی شما با شرکت سرویس کاران شرکت آتیس در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

صاحبقرانیه یکی از محله های شمال طهران است.این محله در شمیران و در کنار کاخ نیاوران قرار دارد.صاحبقرانیه که در ناحبه 1 شهرداری تهران و منطقه شمیرانات واقع شده است، از گران قیمت ترین مناطق تهران محسوب می شود.

نام این محله برگرفته از کاخ صاحبقرانیه در باغ نیاوران است که گردشگاه تابستانی ناصرالدین شاه بوده است.

سرویس و نگهداری آسانسور زعفرانیه

سرویس آسانسور در شمال تهران : سرویسکاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

زعفرانیه از محله های شمال تهران و منطقه شمیران است. این محله که در کوهپایه های البرز قرار دارد و در این محله شهرسازی نوین و سنتی به چشم می خورد.زعفرانیه هم از گران قیمت ترین محله های تهران است.

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر و محمودیه، از شرق به تجریش و از غرب به رود خانه ولنجک محدود میشود.زعفرانیه یکی از مرتفع ترین محله های تهران است.

سرویس آسانسور در زعفرانیه
سرویس آسانسور در ولنجک

سرویس آسانسور ولنجک

سرویس کاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

ولنجک از محله های شمال تهران و شمیران است.این محله در کوهپایه های قله توچال و در ناحیه 1 شهرداری طهران قرار دارد.

ولنجک از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به پارک وی،از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محله درکه می رسد.این محله در ناحیه دو از شهرادی تهران قرار دارد.از اماکن مهم این محله می توان به بام تهران، تله کابین توچال و سالن نشست سران و دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد.

سرویس و نگهداری آسانسور الهیه

سرویس کاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل یازدید می کنند وسرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

الهیه از محله های شمال تهران و شمیران است.الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر و اتوبان مدرس، از جنوب تا پل صدر و از شرق تا خیابان شریعتی وسعت پیدا میکند.الهیه در ناحیه 1 شهرداری طهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد.ساختمان های دیپلماتیک زیادی که محل زندگی اتباع خارجی است در این ناحیه وجود دارد.محله الهیه جزو مرفه نشین ترین مناطق طهران محسوب میشود.

سرویس آسانسور الهیه
سویس و نگهداری آسانسور دزاشیب

سرویس آسانسور دزاشیب

سرویس آسانسور در شمال تهران : سرویسکاران آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

دزاشیب در شمال تهران قرار دارد که در شرق تجریش قرار دارد.از شمال به امامزاده قاسم، از جنوب به تپه قیطریه، از غرب به خیابان شریعتی و از شرق به چیذر و فرمانیه محدود میشود. قسمت شمالی دزاشیب را محله بالا و قسمت جنوبی را محله پایین می نامند.

سرویس و نگهداری آسانسور شهرک غرب

سرویس کاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

شهرک غرب یکی از مناطق شهر تهران است که در شمال غربی این شهر و در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است.این منطقه به انگیزه داشتن شهرسازی مدرن، خیابان کشی های عریض و استاندارد، تراکم جمعیت پایین، آب و هوای پاکیزه، امکانات رفاهی و درمانی، خانه های ویلایی با معماری متفاوت و در دسترسی آسان به اتوبان های شهر یه یکی از گرانقیمت ترین مناطقمسکونی تهران تبدیل شده است.

سرویس آسانسور شهرک غرب
سرویس آسانسور دروس

سرویس و نگهداری آسانسور دروس

سرویسکاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

دروس از محله های باستانی شهر تهران است.این محله در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد ضلع جنوبی این منطقه بلوار شهرزاد و ضلع شمالی آن کمی بالاتر از خیابان دولت (کلاهدوز) می باشد و از شرق خیابان پاسداران و از غرب به خیابان فکوریان که بین خیابن قلهک و دروس است خاتمه می یابد.

خیابان بندی منظم و رعایت اصول شهرسازی در خیابان های دروس از ویژگی های این محله است، که آن را به یکی از گران ترین محله های شهر تهران تبدیل کرده است.

سرویس آسانسور سعادت آباد

سرویس آسانسور در شمال تهران : سرویس کاران شرکت آتیس پس از اعلام خرابی در اسرع وقت از محل بازدید می کنند و سرویس های دوره ای آسانسور را انجام می دهند.

سعادت آباد در شمال غرب شهر تهران قرار دارد.این ناحیه در کوهپایه های جنوبی کوه البرز و در منطقه 2 شهرداری تهران قرار گرفته است.سعادت آباد از شرق به بزرگراه چمران از جنوب به شهرک غرب از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد.بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از غرب سعادت آباد می گذرد.مناطق کوی فراز و شهرک مخابرات (بهرود) در شمال سعادت آباد و در دامنه ی کوه قرار دارند.

 
سرویس آسانسور سعادت آباد