شرکت های آسانسور را می شود با توجه به خدماتی که ارائه می دهند دسته بندی کرد.خدمات صفر تا صد آسانسور را فقط تعداد کمی از شرکت های آسانسوری انجام می دهند.

نصب و راه اندازی انواع آسانسور اعم از بیماربر، خودروبر، مسافربر، صنعتی و ضد گرد و غبار را فقط تعداد محدودی از شرکت ها  می توانند انجام  می دهند.

برای جلب رضایت سازندگان ساختمان ارائه خدمات به بهترین نحو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.درصد بالای رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده باعث محبوبیت و بالا رفتن اعتبار شرکت آسانسور در میان مردم و مشتریان می شود.

شرکت آسانسور

بهترین شرکت آسانسور

در شرکت اسانسوری یکی از ویژگی های مهم تخصص است.اعتبار یک شرکت با استفاده از افراد متخصص و ماهر در زمینه آسانسور بالا می رود.

وقتی در انجام کار از افراد مجرب و متخصص استفاده می شود اگر برای آسانسورها مشکلی پیش بیاید آنها از پس اینکار به خوبی بر می آیند و چون با صفر تا صد آسانسور آشنایی دارند می توانند به بهترین شکل مشکل را بر طرف کنند.

آیتم هایی که بهترین شرکت آسانسور را مشخص میکند:

  • شرکت آسانسور رزومه ی قوی داشته باشد.
  • دانش و کلیات آسانسور را به خوبی بشناسند.
  • تیم طراحی و اجرای متخصص داشته باشد.
  • تمامی مجوز های لازم مربوط به صنعت آسانسور را داشته باشد.
  • از نمونه کار های انجام شده آن شرکت بازدید کنند.
  • میزان تعداد پروژه هایی که در دست اجرا هستند بررسی کنند.
  • از میزان رضایت سازندگانی که انجام پروژه آنها در دست شرکت است تحقیق گردد.
  • رضایت بالای سازندگان خیلی مهم است هرچه میزان رضایت افراد از شرکت بالاتر باشد آن شرکت اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد.
  • انجام دادن به موقع تعهدات شرکت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. که آیا شرکت طبق برنامه ریزی پیش رفته است یا خیر.

نکته ای که باید در نظر داشت درصد پیشرفت پروژه طبق قرارداد بسته شده بین شرکت و کارفرما تعیین می شود .تا کار به بهترین نحو انجام شود. و آموزش آسانسور به پرسنل یکی از مهمترین نکات برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان است.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 73048-021 تماس بگیرید

شرکت آسانسور

 

بهترین شرکت های آسانسور در جهان

اوتیس

قدیمی ترین و بهترین شرکت آسانسور جهان اوتیس نام دارد. شرکت اوتیس در سال 1853 تاسیس شده است. و می توان این شرکت را به عنوان قدیمی ترین و پر در آمد ترین شرکت اسانسور در جهان نام برد.

از معروف ترین برج های جهان مانند: برج ایفل- ساختمان اصلی تجارت جهانی- برج وحشت دیسنی لند- برج های دو قلو پتروناس از سازه های شرکت اوتیس است.

شرکت ویتور

یکی دیگر از شرکت های مشهور جهانی شرکت ویتور است. که در سال 1968 در آلمان شروع به فعالیت کرده است. شرکت ویتور یکی از مشهور ترین شرکت ها در زمینه آسانسور بدون موتورخانه (MRL) است.

و قطعات تولیدی این شرکت به سرتاسر جهان صادر می شود.و قطعات تولیدی این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

شرکت زیلابگ

یکی دیگر از شرکت های مطرح در زمینه اسانسور شرکت زیلابگ آلمان است. دفتر مرکزی این شرکت در سال 1910 توسط امیل زیل در برلین تاسیس شد.

و در آن زمان توانست به موفقیت بالایی دست پیدا کند. و قطعاتی با کیفیت بسیار بالایی تولید کند و به سراسر جهان صادر کند.

مشتریان شرکت های اسانسور به دو گروه تقسیم میشوند:

1- سازندگانی که پس از ساخت ساختمان به دنبال نصب آسانسور هستند.

2-کسانی که برای سرویس و نگهداری اسانسور های موجود به یک شرکت اسانسور احتیاج دارند که به بهترین شکل ممکن خدمات را ارائه دهد.

شرکت آسانسور

اشتباه بزرگ در هنگام عقد قرارداد چیست؟

عقد قرارداد در صورتی قابل پیگیری و مورد تایید است که با یک شخص حقوقی باشد. سازندگانی که با اشخاص حقیقی که دارای هویت حقوقی نیستند قرارداد می بندند در صورت بروز هر گونه اختلاف دردسر های زیادی برای آنها پیش می آید.

شرکت های اسانسور برای سرویس و نگهداری باید دارای چه شرایطی باشند:

لازم به ذکر است که یکی از عواملی که شرکت بیمه گر آسانسور برای پرداخت خسارت ناشی از حادثه به آن توجه بسیار زیادی دارد قرارداد با یک شرکت معتبر است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

در نتیجه شرکت هایی که دارای مجوز های لازم مانند: پروانه طراحی مونتاژ‍‍‍‍ برای تعمیرات و عضو سندیکای آسانسور باشد را برای سرویس و نگهداری انتخاب کنید.

یکی دیگر از مواردی که در تعمیر و نگهداری و بازسازی آسانسور بسیار حائز اهمیت است. این است که نیرو های شرکت اسانسور به درستی بتوانند عیب های آسانسور را تشخیص دهند.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 73048-021 تماس بگیرید

شرکت آسانسور

 

نکاتی درباره انتخاب بهترین آسانسور:

1- مهمترین نکته در انتخاب آسانسور کاربری آن است. کاربری شامل انواع آسانسور است مانند: اسانسور های بیماربر، مسافربر، خودروبر، صنعتی و ضد گردوغبار می باشد.

2- بر اساس بهترین موقعیت آسانسور نصب شود. یعنی جایی که اسانسور قرار است در آن مکان نصب شود. مسائلی مانند درجه مقاومت تجهیزات اسانسور در برابر رطوبت و گردوغبار بسیار حائز اهمیت است.

3- یکی دیگر از نکات قابل توجه سازگاری و مچ شدن قطعات اسانسور با یکدیگر است.

4- با توجه به نکات قبلی که گفته شد تمامی کار ها و هزینه هایی که با رعایت این نکات انجام شوند. در آخر نتیجه مطلوبی به ما می دهند.

یکی از مهمترین نکاتی که برای انتخاب آسانسور در دنیا و هم در ایران باید مورد توجه بسیاری قرار گیرد طراحی دقیق و بی عیب و نقص آن است. طراحی آسانسور هم در زیبایی ظاهری و هم در نصب و اجرای اسانسور تاثیر بسیار زیادی دارد.

ویژگی های یک آسانسور با کیفیت:

یکی از ویژگی های مهم یک آسانسور باکیفیت راحتی است. راحتی آسانسور شامل: ایجاد نکردن آلودگی صوتی، نداشتن سروصدا و نداشتن لرزش کابین است.

یکی دیگر از عوامل مهم در آسانسور های با کیفیت بازدهی است. انتخاب درست آسانسور یک ساختمان از نظر تعداد و انتخاب برند قطعات از اهمیت بالایی برخوردار است.

در دسترس بودن عامل دیگر یک آسانسور باکیفیت است. یعنی در زمانی که ساکنین به آسانسور نیاز دارند. آسانسور به درستی در اختیارشان قرار گیرد.

ایمن بودن آسانسور مهمترین عامل در استفاده آسانسور است. ایمنی و طراحی مناسب باعث می شود از بروز حوادث خطرناک جلوگیری شود.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 73048-021 تماس بگیرید