انتخاب برگه

فوجی

آسانسور فوجی

شرکت آسانسور و پله برقی فوجی در فوریه ی سال 1948 توسط   Shotaro Uchiyama به منظور تحقیق ، تولید ، فروش و نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی تاسیس گردیده است شرکت فوجی دارای دفاتر رسمی عملیاتی در کشور های آمریکا ، ژاپن ، شرق آسیا ، اروپا می باشد و در مراکز یاد شده شبکه های پیشرفته ی عملیاتی خود را راه اندازی نموده است.

شرکت فوجی دارای یک کارخانه ی بسیار مهم تولیدی در شهر Hikone  کشور ژاپن و یک کارخانه ی تولیدی مخصوص پله برقی بسیار مهم در toyoko  ژاپن دارد. این شرکت در ایالت متحده ی آمریکا نیز فعالیت گسترده ی را پی ریزی نموده است به نحوی که مرکز اصلی فعالیت فوجی درکشور امریکا درایالت Cincinnati Ohio می باشد.

این شرکت همچنین در کشور های سنگاپور و اندونزی و چین در حومه ی شهر پکن دارای کارخانه های با اعتبار تولیدی است، در کشور کره ی جنوبی نیز یک کارخانه ی تولید پله برقی پیشرفته دارد.

اصلی ترین مرکز تحقیقاتی این شرکت در کشور ژاپن می باشد این مرکز که برای تست آسانسور فوجی طراحی گردیده است در ماه صد ها آسانسور مختلف را آزمایش می نماید. این برج تست آسانسور از بلند ترین مراکز تست آسانسور در نوع خود در سراسر دنیا می باشد. تمامی تاسیسات این شرکت متمرکز بر توسعه ی محصول ، طراحی و تولید میباشد.

بخش تحقیقات و توسعه این شرکت در چین در منطقه ای بنام Song Jiang و در شهر شانگهای قرار دارد و مساحت تقریبی آن برابر با 000/150 متر مربع می باشد که این فضای گسترده برای تهیه ی قطعات و اجزا مورد استفاده کارکنان و مهندسان این شرکت قرار می گیرد.

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه سابقه ی مستمر در امر آسانسور و پله برقی توانایی نصب و راه اندازی انواع آسانسور ها و پله برقی ها با برند فوجی را دارد.

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس به عنوان عاملیت پخش قطعات جانبی آسانسور و پله برقی فوجی و پک آسانسور و پک پله برقی در ایران فعالیت می کند و بیش از صد ها نمونه کار موفق با برند فوحی در رزومه ی کاری خود قرار داده است.

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس همواره با عناصر کیفیت ، ظرافت و صداقت و مسئولیت پذیری حقوق مصرف کنندگان را ارج نهاده و خود را موظف به ارائه خدمات مستمر در این صنعت می داند.

برند فوجی