انتخاب برگه

مهمترین عامل در تعیین قیمت آسانسور ظرفیت آسانسور و نوع و جنس و برند لوازم تشکیل دهنده آن می باشد پس قیمت آسانسور را می توان بر اساس ظرفیت آسانسور در نظر گرفت.
بر اساس روند بازار و نیز تجربه ما در این زمینه فکر می کنیم قیمت آسانسور 1401 نیز با یک شیب صعودی همراه خواهد بود.

قیمت آسانسور 1401

 

برای دریافت آخرین قیمت و همچنین مشاوره رایگان با شماره 73048-021 تماس بگیرید.

عوامل تعیین کننده قیمت آسانسور 1401

-در سال 1401 عوامل مختلفی در تعیین قیمت آسانسور تاثیر گذار است یکی از مهمترین این عوامل مقدار نوسانات بازار ارزمی باشد درصورتی که یک ثبات در بازار ارز داشته باشیم قیمت ها نیز تقریبا ثابت می ماند.

-پیش بنی ما در این رابطه افزایش قیمت آسانسور 1401 می باشد چرا که افزایش قیمت در مواد اولیه در بازار جهان را نیز داریم و طبیعت با افزایش قیمت در بازار ایران روبه رو خواهیم شد.

-یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار نوع لوازم مصرفی شما در آسانسور می باشد اگر از لوازم و وسایل ایرانی در آسانسور استفاده کنید قیمت آسانسور برای شما بسیار مناسب تر خواهد بود ولی اگر از لوازم خارجی استفاده کنید قیمت آسانسور بالاتر خواهد بود ولی این نکته را باید مورد توجه قرار دهید که لوازم و جنس مصرفی جارجی از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و طبیعتا طول عمر بسیار بالایی دارند.

قیمت آسانسور 1401

 

قیمت سرویس آسانسور 1401

با توجه به روند سال های گذشته که هر سال بین 15 تا 25 در صد افزایش قیمت از طرف سندیکای آسانسور اعمال میشود، پیش بینی می کنیم در سال 1401 نیز این افزایش قیمت اعمال خواهد شد و با توجه به شرایط حدس می زنیم که این افزایش قیمت حدود 20 درصد می باشد.

یکی از مهترین خدمات پس از فروش سرویس آسانسور است.که سرویسکار موظف است به صورت مرتب یعنی ماهی یکبار بازدید و سرویس را طبق چک لیست انجام دهد.

تمامی شرکت های آسانسور با مجوزها و سطح کیفی که دارند قیمت های مختلفی برای سرویس ارائه میکنند که شاید قیمت آنها از قیمت مصوب شده سندیکا خیلی پایین تر باشد.ولی هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست. بنابراین نحوه خدمات هرشرکت با توجه به قیمت های آن قابل مشاهده است.

قیمت آسانسور 1401 و سرویس آسانسور

قیمت آسانسور 1401

برای سازندگان ساختمان و نصابان آسانسور قیمت تمام شده آسانسور یکی از مهمترین چیز هاست. قطعات آسانسور در سال های اخر روند صعودی پیدا کرده اند. ظرفیت آسانسور در تعیین قیمت آن اساسی ترین آیتم است.

یکی دیگر از آیتم های محاسبه ی قیمت آسانسور تعداد توقف های آن است و این نکته قابل توجه است که هر چه تعداد توقف های آسانسور بیشتر باشد تعداد درب،ریل،متراژ سیم بکسل ، متراژتراول کابل و سایر موارد افزایش پیدا میکند و قیمت پکیج آسانسور بیشتر می شود.

قطعات زیادی در آسانسور به کار رفته است که همگی با هم در ارتباط هستند. و بهای آسانسور با مقدار ظرفیت آن محاسبه می شود تمامی آسانسور ها از ظرفیت 4 تا 21 نفره ساخته میشوند.

یکی از نکات حائز اهمیت این است که هرچه ظرفیت آسانسور بیشتر باشد قیمت تمام شده آن بیشتر میشود بهترین موتور برای ظرفیت 4 نفره 5.5 kw است تا با سرعت بالاتری پردازش را انجام دهد.

آسانسور های 7 توقف با ظرفیت 4 الی 6 نفره ساخته میشوند و میزان ترافیک افراد هم مهمترین ملاک را داراست اگر ترافیک بیشتر باشد باید ظرفیت بالاتری برای آسانسور در نظر گرفته شود.

قیمت آسانسور

 

مقایسه قیمت آسانسور 1401

با مقایسه قیمت آسانسور پی می بریم که در سالهای اخیر روند قیمت ها صعودی بوده و شاهد تورم و کاهش قدرت خرید مردم هستیم. نکات موثر در تعیین قیمت آسانسور بر اساس نوع، ابعاد، ظرفیت آسانسور، تعداد توقف، متریال استفاده شده در آسانسور تعیین قیمت میشود.

آسانسور ا شامل 4 نوع مختلف هستند که شامل گیربکس، گیرلس، روملس، هیدرولیک هستند.به طور معمول قیمت آسانسور های گیربکسی کمتر از سایر آسانسورهاست. طبق روال شرکت های آسانسوری طبق دو نوع که شامل ظرفیت و تعداد توقف است پکیج های آماده در اختیار سازندگان قرار می دهند.

سازندگان ساختمان و استفاده کنندگان آسانسورز با معرفی این پکیج ها اطلاعات مفیدی بدست می آورند و راحت تر می توانند برای خرید تصمیم گیری کنند.

مقایسه قیمت آسانسور 1401

مشاوره قبل از خرید آسانسور 1401

بهترین راه برای خرید آسانسور این است که با یک شرکت معتبر آسانسور مشورت کنید. در این زمینه شرکت های بسیار زیادی مشغول به فعالیت هستند.

که با بازدید کارشناس ابعاد ساختمان، ظرفیت بهترین آسانسوری که میتوان در ساختمان استفاده کرد به خریدار پیشنهاد می دهند و بهترین متریال را با توجه به نیاز مشتری به ایشان ارائه میکنند.

و بعد از تایید مشتری ثبت درخواست انجام می گیرد و پیش فاکتور برای ایشان ارسال می شود و پس از طی کردن یک پروسه در نهایت به نصب و راه اندازی آسانسور منجر می شود. اولین مرحله در خدمات آسانسور فروش است.

قیمت آسانسور 1401

استفاده از برند ها در قطعات آسانسور و خدمات پشتیبانی اهمیت بسیار بالایی دارد. پس از فرایند نصب و راه اندازی باید سرویس و نگهداری آسانسور به طور منظم و مداوم در زمان مشخص انجام شود.

یکی دیگر از مهمترین موضوعات در خرید آسانسور، تضمین کیفیت و گرانتی خدمات است. اغلب شرکت ها خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر را پس از اجرای کار به مشتریان خود ارائه میکنند. مشتری مداری و رضایت داشتن مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است.

به طور کلی وقتی مشتریان از کار شما رضایت داشته باشند به کسب و کار شما رونق می بخشند و باعث بازدهی بیشتر میشوند. رضایت مشتریان یکی از اصلی ترین موارد در بالابردن اعتبار شرکت است.

پیشنهاد میشود که از شرکت های معتبر که دارای رزومه و سابقه ای درخشان در این حوزه هستند قطعات آسانسور را خرید کنید. اغلب شرکت های آسانسوری خدماتی مثل تعمیر موتور آسانسور و سایر خدمات را انجام می دهند.

مشاوره قیمت آسانسور 1401

قیمت قطعات آسانسور 1401

همانطور که در بالا گفته شد قیمت آسانسور و قطعات آسانسور روزانه در حال تغییر است و نمی توان به قیمت های قبلی تکیه کرد. و نکته قابل توجه این است که اگر قیمت ها به ثبات برسند به نفع تمامی استفاده کنندگان آسانسور است.

به هرترتیب به نسبت وضعیت کشور باید قیمت ها به ثبات برسند. افزایش در خواست ها و کمبود عرضه قطعات یکی از عواملی است که در سالهای اخیر به چشم می خورد. به دلیل تحریم و کم بودن بعضی از قطعات وارداتی آسانسور باعث افزایش قیمت قطعات آسانسور میشود.

Call Now Buttonتماس سریع جهت مشاوره رایگان

 

کسب اطلاعات درباره نمایشگاه بین المللی تهران

برای دریافت استعلام قیمت شماره خود را وارد کنید