انتخاب برگه

ولکس

آسانسور ولکس

 آسانسور ولکس شرکتی آلمانی است که در زمینه ی فعالیت میکند ، نقطه برتری این شرکت ترکیبی از سابقه ی طولانی و مهارت کارکنان و مدیران این مجموعه است ، که این دو عامل به صورت چشم گیری این مجموعه را از سایر مجموعه های هم ترازش متمایز ساخته است.

طراحی ، تولید ، نصب ، خدمات پس از فروش موفق این مجموعه باعث برتری برند ولکس در صنعت آسانسور شده است ، ولکس لیفت با بسیاری از شرکت های ساختمانی همکاری مدنی دارد و علاقه مند است که تخصص و فناوری های روز افزون خود را با مشتریان به اشتراک گذارد.

این مجموعه از تمامی مشتریان خود اعم از معماران ، سازندگان ، پیمانکاران و مشتریان نهایی خود حمایت می نماید و تلاش می کند بهترین نوع خدمات خود را در اختیار این افراد قرار دهد و به موقع پاسخگوی تمامی آنها است.

مشتری مداری شعار اصلی این شرکت است ، ارائه ی خدمات موثر در مناسبترین زمان اصلی ترین دغدغه ی دست اندرکاران می باشد ، در همین راستا شرکت آسانسور و پله برقی آتیس که عاملیت فروش این برند مطرح جهانی می باشد همین دیدگاه را به تک تک نفرات و کارمندان خود منتقل نموده است.

تمامی تجهیزات و سخت افزار هایی که تحت نام “ولکس” تولید می گردند مبتنی بر آخرین فناوری ها و پیشرفت های کشور آلمان است،این شرکت در طراحی ، ساخت ، نصب ، خدمات پس از فروش آسانسور، پله برقی و سیستم پارکینگ مکانیزه برای خانه ها ، ساختمان ها ، آپارتمان های بلند در زمینه ی تخصصی مشغول به فعالیت است.

شرکت “ولکس” به صورت منظم نوآوری های مدرن خود را بهبود می بخشد و همواره از تجهیزات جدید رونمایی می کند، لازم به ذکر است که “ولکس” تمامی استاندارد ها و تاییدیه های لازمه را اخذ نموده است و تمامی تجهیزات این شرکت از بهترین تجهیزات صنعت آسانسور محسوب می گردد .