انتخاب برگه
کابین آسانسور استیل

S1

کابین آسانسور استیل

S2

کابین آسانسور استیل

S3

کابین آسانسور استیل

S4

کابین آسانسور استیل

S5

کابین آسانسور استیل

S6

کابین آسانسور استیل

S7

کابین آسانسور استیل

S8

کابین آسانسور استیل

کابین آسانسور استیل انواع مختلفی دارد و از روکش های مختلفی برای این نوع کابین آسانسور استفاده میشود از انواع آن ها میتوان به استیل دودی ، گندمی ، خش دار ، نانو و … اشاره کرد.

هرکدام از این طرح ها میتواند در رنگ های مختلف استفاده شود به عنوان مثال طلایی ،شامپاینی و…

چه کنیم که کابین بهتری انتخاب کنیم؟

برای انتخاب راحت تر و بهتر کابین بهترین کار این است که کابین ها را از نزدیک مشاهده کنید و با توجه به پروژه خودتان آن را طراحی و کاستومایز و انتخاب کنید و پس طرح نهایی انتخاب خود را انجام دهید.

انواع رنگ های کابین های استیل؟

کابین استیل رنگ های مختلفی دارد که باید با توجه به نوع پروژه و نوع معماری خودتان آن را انتخاب کنید از رنگ های مختلف کابین آسانسور استیل میتوان به طلایی ، شامپاینی ، دودی ، مسی ، رزگلد و رنگ استیل اشاره کرد.

به عنوان مثال اگه تم کلی ساختمان شما حالت کلاسیک دارد و از رنگ های طلایی هم در آن استفاده کرده اید شاید بهترین انتخاب برای شما کابین آسانسور استیل طلایی باشد. پس در انتخاب نوع کابین به تم و معماری کلی ساختمان خود توجه داشته باشید.

یا اگر فضای کلی کار شما حالتی مدرن دارد شاید انتخاب مناسب برای شما کابین استیل خشدار دودی باشد چرا که با فضای کلی مدرن شما سازگار است و فضایی دلنشین را به کار شما میدهد.

 ابعاد و اندازه کابین آسانسور استیل

برای کابین استیل محدودیتی بابت ابعاد و اندازه کابین وجود ندارد شما میتوانید کابینتان را در هر ابعادی طراحی و اجرا کنید به شرطی که ضوابط و قواعد مهندسی در آن وجود داشته و رعایت شده باشد پس خیالتان بابت این موضوع راحت باشد که مشکلی پیش نخواهد آمد.

نمایشگاه دائمی

شرکت آسانسور آتیس دارای نمایشگاه دائمی برای انواع کابین آسانسور میباشد که میتوانید با مراجعه به شرکت نمونه ها را  از نزدیک دیده و انتخاب خودتان را راحت تر کنید همچنین میتوانید با ما تماس بگیرید تا فایل مربوطه را برایتان ارسال کنیم.

جهت دریافت آخرین قیمت با شماره 02173048 تماس بگیرید.

 

 

برای دریافت استعلام قیمت شماره خود را وارد کنید