کابین تمام استیل

S1

S2

S3

S4

S5

S6

S7

S8

کابین آسانسور استیل

  1. کابین آسانسور استیل انواع مختلفی دارد و از روکش های مختلفی برای این نوع کابین آسانسور استفاده میشود از انواع آن ها میتوان به استیل دودی ، گندمی ، خش دار ، نانو و … اشاره کرد.

هرکدام از این طرح ها میتواند در رنگ های مختلف استفاده شود به عنوان مثال طلایی ،شامپاینی و…

چه کنیم که کابین بهتری انتخاب کنیم؟

برای انتخاب راحت تر و بهتر کابین بهترین کار این است که کابین ها را از نزدیک مشاهده کنید و با توجه به پروژه خودتان آن را طراحی و کاستومایز و انتخاب کنید و پس طرح نهایی انتخاب خود را انجام دهید.

انواع رنگ های کابین های استیل؟

کابین استیل رنگ های مختلفی دارد که باید با توجه به نوع پروژه و نوع معماری خودتان آن را انتخاب کنید از رنگ های مختلف کابین آسانسور استیل میتوان به طلایی ، شامپاینی ، دودی ، مسی ، رزگلد و رنگ استیل اشاره کرد.

به عنوان مثال اگه تم کلی ساختمان شما حالت کلاسیک دارد و از رنگ های طلایی هم در آن استفاده کرده اید شاید بهترین انتخاب برای شما کابین آسانسور استیل طلایی باشد. پس در انتخاب نوع کابین به تم و معماری کلی ساختمان خود توجه داشته باشید.

یا اگر فضای کلی کار شما حالتی مدرن دارد شاید انتخاب مناسب برای شما کابین استیل خشدار دودی باشد چرا که با فضای کلی مدرن شما سازگار است و فضایی دلنشین را به کار شما میدهد.

 ابعاد و اندازه کابین آسانسور استیل

برای کابین استیل محدودیتی بابت ابعاد و اندازه کابین وجود ندارد شما میتوانید کابینتان را در هر ابعادی طراحی و اجرا کنید به شرطی که ضوابط و قواعد مهندسی در آن وجود داشته و رعایت شده باشد پس خیالتان بابت این موضوع راحت باشد که مشکلی پیش نخواهد آمد.

نمایشگاه دائمی

شرکت آسانسور آتیس دارای نمایشگاه دائمی برای انواع کابین آسانسور میباشد که میتوانید با مراجعه به شرکت نمونه ها را  از نزدیک دیده و انتخاب خودتان را راحت تر کنید همچنین میتوانید با ما تماس بگیرید تا فایل مربوطه را برایتان ارسال کنیم.

جهت دریافت آخرین قیمت با شماره 02173048 تماس بگیرید.

 

کابین آسانسور استیل یکی از کابین هایی است که در طراحی  آسانسورهای مختلف مورد توجه قرار می گیرد. این نوع کابین ها با توجه به ظرافت، جذابیت و زیبایی که در طراحی دارند، برای ساختمان های مختلف اعم از تجاری، اداری و مسکونی قابل استفاده هستند.

ویژگی های متفاوت کابین آسانسور استیل را بشناسید

کابین آسانسور استیل با ویژگی های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. ظرافت و زیبایی در طراحی کابین های آسانسور می تواند یکی از ویژگی های مثبت برای مشتریان و کاربران ساختمان باشد. فرض کنید قصد دارید یک کابین آسانسور برای فضای تجاری همچون مرکز خرید بزرگ، فروشگاه بزرگ یا هتل طراحی کنید. در چنین حالتی زیبایی، جذابیت و ظرافت برای طراحی کابین آسانسور حرف اول را می زند.

فلز استیل یکی از فلزهایی است که می‌ تواند نمای براق و صیقلی را در محیط ساختمان تشکیل دهد. ضمن اینکه برش های نرم و مناسبی را نیز در ورق های کابین آسانسور به وجود بیاورد. به همین خاطر از این فلز برای طراحی کابین کمک گرفته می شود. انعطاف این فلز به حدی است که می تواند برای نورپردازی، طراحی شکل های متنوع و جذاب و … مورد استفاده قرار بگیرد.

تعیین ابعاد کابین آسانسور

بازتاب نور در کابین آسانسور استیل

مسئله مهم دیگر در مورد بازتاب نور فلز استیل می باشد. فلز استیل می ‌تواند بازتاب کننده خوبی برای انواع نورهای طبیعی و غیرطبیعی باشد. زمانی که فضای داخلی آسانسور را به شکل مطلوبی با نورهای رنگی و مصنوعی تزیین می کنید، می توانید از جلوه بازتاب نور فلز استیل نیز بهره ‌مند شوید. همان طور که می دانید نورهای رنگی و مصنوعی زمانی می توانند بسیار خلاقانه و جذاب به نظر برسند که به شکل مناسب طراحی شده باشند. البته این نورها برای جذابیت و جلوه بیشتر نیاز به بازتاب قدرتمند و اصیل دارند.

این مطلب شاید برای شما جالب باشد: آسانسور صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

برای خلق این زیبایی ‌ها و تنوع نیاز به کابین آسانسور استیل داریم. کابین های آسانسور استیل می توانند بازی نور جذابی را در داخل فضای آسانسور به وجود آورند. این بازی نور به حدی است که هر کاربر آسانسور را در وهله اول جذب می کند.

طراحی لوکس با کابین استیل

کابین های آسانسور در فضاهای تجاری همچون هتل ها می توانند برای افرادی که به هتل مراجعه می ‌کنند، نقطه عطف و قوت باشند. بیشتر مسافران از اینکه در هتل‌ های مجلل، شیک و لوکس اتاق رزرو کنند، لذت می برند. ضمن اینکه همواره نظافت و رعایت قوانین نیز از مواردی است که مسافران را به خود جلب می کند. با این وجود کابین آسانسور استیل، فضاسازی و خصوصی سازی مناسبی را در محیط های مختلف تجاری اعم از هتل ها، فروشگاه ها، مرکز خریدها و … فراهم می‌ کند.

پاکسازی عمیق کابین آسانسور استیل در فضاهای پر رفت و آمد

کابین آسانسور استیل می ‌تواند به شکل روزمره مورد تمیزکاری قرار بگیرد. این مسئله برای نواحی که دارای رفت و آمد بیش از اندازه هستند، اهمیت بسیاری دارد. فلز استیل در هنگام تمیزکاری و پاکسازی عاری از میکروب و آلودگی می ‌شود. بنابراین افرادی که به داخل کابین آسانسور مراجعه می کنند، می توانند از فضای پاکیزه آن لذت ببرند. ورق های استیل در برابر مواد شوینده نیز گزینه بسیار مناسبی هستند. بنابراین می توان از آن ها برای محیط های پر رفت و آمد بهره مند شد.

ویژگی کابین آسانسور

کابین آسانسور استیل می تواند هر نوع آلودگی را از سطوح پاک کند. در واقع هیچ نوع آلودگی به شکل عمیق به داخل فلز وارد نمی شود. این موضوع به عنوان یک ویژگی مثبت در فلز استیل مورد توجه قرار می‌ گیرد.

کابین آسانسور استیل با توجه به ویژگی های متمایزی که دارد، برای فضاهای بیمارستانی نیز گزینه بسیار مناسبی است. خوشبختانه ورق های استیل به گونه ای طراحی و ساماندهی شده اند که اجازه ورود هیچ نوع آلودگی و گرد و غباری را به داخل فلز نمی دهند. یعنی مجموع آلودگی ها، چربی ها و گرد و غبار تنها برای روی فلز استیل باقی می مانند. در نتیجه پاکسازی آن ها همیشه در حالت عمیق انجام می شود. به همین خاطر در فضاهای بیمارستانی و درمانگاه ها از فلزهای استیل استفاده می شود. چون این نوع فلزها به راحتی استریل و پاکسازی می شوند.

کابین آسانسور استیل در فضای بیمارستان به شکل مداوم برای حمل دارو، مواد آزمایشگاهی، شوینده ها، ملحفه های کثیف، بیماران عفونی و… مورد استفاده قرار می گیرد. ترفند استفاده از فلز استیل در چنین محیط هایی که نیاز به نظافت روزمره دارند، اهمیت بسیار زیادی دارد. ضمن اینکه این فلز می تواند در برابر شوینده های قدرتمند نیز حداکثر توانایی و تحمل را داشته باشد.

طراحی آسانسور استیل در اندازه های دلخواه

آسانسورهای استیل می ‌توانند در ظرفیت و ابعاد متفاوتی طراحی و تولید شوند. خوشبختانه هیچ گونه محدودیتی در تخمین اندازه این نوع آسانسورها وجود ندارد. آسانسورهای استیل را می‌ توان با توجه به نیاز و کاربری مورد نظر طراحی و تولید کرد. مسئله مهم دیگر در مورد طراحی کابین آسانسور استیل این است که این نوع متریال امکان نورپردازی مجلل را برای آسانسورهای لوکس دارند.

بیشتر افراد از اینکه از کابین های طراحی شده و سفارشی استفاده کنند، استقبال می کنند. علت این موضوع را باید در دیزاین کابین های طراحی شده جست و جو کرد. ورق های استیل در رنگ های نقره ای، دلفینی، طلایی و دودی قابل استفاده هستند. این رنگ ها زیبایی بی نظیری را در محیط آسانسور ایجاد می کنند.

استحکام و مقاومت کابین آسانسور استیل نیز به عنوان یک ویژگی مثبت برای طراحی آسانسور مورد توجه قرار می گیرد. کابین های استیل با توجه به متریال از دوام و استحکام کافی برخوردار می باشند.

خدمات متفاوت آسانسور را از شرکت آسانسور آتیس بخواهید

شرکت آسانسور آتیس خدمات مختلفی در زمینه طراحی آسانسور ارائه می کند. این شرکت معتبر طراحی کابین آسانسور در نوع استیل را با توجه به مقاومتی که دارد، به مشتریان و مخاطبان خود پیشنهاد می دهد. البته تمام محصولات، تجهیزات و خدماتی که در شرکت آسانسور آتیس به مشتریان ارائه می شود، دارای گارانتی است. از این رو مشتریان می توانند بدون ترس و اضطراب از خدمات شرکت آتیس بهره مند شوند.