با بکارگیری نظم در کنار علم و تجربه می توانیم برترین خدمات سرویس آسانسور را به شما مشتریان عزیز ارائه نماییم.

شماره تماس پنج رقمی 73048-021

اقدامات گروه پله برقی و آسانسور آتیس برای سرویس آسانسور

 1. رفع خرابی های آسانسور در کوتاهترین زمان ممکن
 2. ارائه ی خدمات رسانی به انواع آسانسور ها :(گیربکس-گیرلس-هیدرولیک)
 3. اجرای یک سرویس اصولی در ابتدای عقد قرارداد و پس از آن شروع سرویس های ماهیانه
 4. در صورتی که قطعاتی را نیروهای ما سرویس نمایند آن قطعه تحت پشتیبانی و گارانتی ما قرار دارد.
 5. فعالیت در تمامی روز های هفته برای برخی از قرارداد های خاص
 6. پشتیبانی از باشگاه مشتریان به صورت سیستماتیک (crm)
 7. ارائه ی خدمات به ساختمان های لوکس و آسانسور های لوکس
 8. برطرف نمودن خرابی در کوتاهترین مدت
 9. اجرای تعمیرات در کوتاهترین مدت
 10. کادر اجرایی مسلط و با تجربه
 11. ارائه خدمات طبق جدول زمانبندی

سرویس و نگهداری آسانسور آتیس

سرویس آسانسور و سرویس نگهداری آسانسور  در برگیرنده ی موارد متعددی می گردد. یه صورت کلی سرویس به معنی بازدید و برسی قطعاتی که روی آسانسور نصب شده و نظارت مستمر  توسط یک کارشناس با تجربه روی آسانسور های فعال. وقتی به طور گسترده تر به این موضوع نگاه می کنیم در می یابیم که هیچ سیستمی در دنیا وجود ندارد که برای سالم ماندن و درست کار کردن نیاز به سرویس و نگهداری نداشته باشد.

مخصوصا سیستم هایی که سلامت آنها نقش مهمی در ایمنی و و حفظ جان افراد دارد. این قبیل سیستم هایی که بروز خرابی در آنها باغث بروز حوادث جانی و مالی می گردد باید به صورت دائم عرض یابی گردند.

موضوع سرویس درست و نگهداری اصولی آسانسور همانند نصب از درجه اهمیت بالا برخوردار می باشد از همین رو هر آسانسور باید حداقل ماهی یک بار توسط افرادی که در این حیطه متخصص هستند سرویس گردد.

گروه آسانسور آتیس با توجه به تیم آموزش دیده و با تجربه یی خود موضوع سرویس و نگهداری آسانسور را به صورت انعقاد قرارداد ماهیانه ی آسانسور با مراکز تجاری و اداری و نیز مسکونی آماده ی همکاری می باشد.

ضمنا تمامی هزینه های دریافتی توسط نرخ مصوبه ی اتحادیه دریافت می گردد و شامل یک ریال هزینه ی اضافی نمی گردد.

سرویس و نگهداری آسانسور آتیس

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس در سالهای متوالی در زمره بهترین شرکت های فعال در حوزه آسانسور و پله برقی بوده و از همین رو با راه اندازی بخش سرویس آسانسور و سرویس ونگهداری آسانسور اصولی و سیستماتیک توانسته است دغدغه های تمام مخاطبین خود را به حداقل رساند .

روند سرویس و نگهداری در شرکت آتیس به وسیله یک سیستم crm پیشرفته پیاده ساز و اجرا میگردد که  اقدامات مخاطبین و مراجعین محترم آسانسور و پله برقی آتیس رابه شرح ذیل میباشد :

1-ابتدا متقاضیان محترم   به محل دفتر ، یا نمایشگاه دائمی آسانسور آتیس مراجعه یا از طریق درخواست تلفنی  با ارائه آدرس  و ثبت مشخصات پروژه ،  یک کارشناس از شرکت به محل پروژه مراجعه و با در دست داشتن چک لیست مربوطه برسی های لازمه را از آسانسور انجام میدهد

2-پس از اینکه کارشناس آتیس برآورد های لازم را از نظر فنی و تکنیکی انجام داد ، و مشخص نمود که آسانسور مربوطه در چه شرایطی قرار دارد ، بخش پشتیبانی شرکت آتیس قرارداد مربوط به “سرویس و نگهداری” ساختمان مورد نظر را آماده می کنند و قرارداد مربوطه منعقد می گردد.

3-پرونده شما در آتیس تکمیل میگردد و شماره های پرونده و مشخصات ثبت شده شما بعلاوه کد اشتراک در قالب یک پیامک به شماره تلفن ثبت شده در قرار داد ارسال می گردد.

4- برنامه سرویس ماهیانه شما تنظیم و طبق آن برنامه ماهیانه سرویسکار در محل ساختمان شما حاضر و سرویس آسانسور شما را انجام میدهند.

آیتم هایی که مورد ارزیابی قرار میگیرند

 1. موتورخانه
 2. چاه آسانسور
 3. درب های طبقاتی(لولایی و اتوماتیک)
 4. کابین طبقات ( کابین آسانسور )

سرویس و نگهداری آسانسور

آسانسور به تنهایی می تواند یک پروژه در ساختمان سازی باشد و شامل قطعات بسیاری است که هر کدام پیچیدگی های خاص خود را دارند و به مرور زمان دچار استهلاک می شوند و به همین دلیل سرویس آسانسور به صورت دوره ای و نگهداری آسانسور اهمیت زیادی دارد.

در برخی موارد آسانسور شامل قطعات بدون کیفیت است و همین امر باعث می شود سرویس و نگهداری آن اهمیتی دو چندان پیدا کند.

مراحل سرویس و نگهداری

کارهایی که در خصوص سرویس و نگهداری  انجام می گیرد عبارت است از، ابتدا باید از آسانسور بازرسی به عمل آید که معلوم می شود که به تعمیرات و سرویس نیاز دارد. و در مرحله بعد در صورتی که نیاز به سرویس تشخیص داده شود توسط سرویسکار آسانسور این کار انجام داده می شود. سرویس باید ماهیانه یک بار و برای قسمت های الکتریکی و مکانیکی انجام شود. اما تعمیرات به دو صورت انجام می شود، اول تعمیراتی که هنوز آسانسور خراب نشده و برای این است که خرابی سیستم عقب افتد و تعمیراتی که دستگاه نمی تواند کار کند و برای این است که دوباره راه اندازی شود. پس از اتمام مراحل سرویس توسط سرویس کار یک نسخه شامل تاریخ و ساعت شروع عملیات و پایان آن تهیه و به امضا سرویس کار می رسد و به مسئول آن ساختمان تحویل داده می شود.

بازرسی

بازرسی باید براساس استانداردهای جهانی و استاندارد ملی ایران صورت گیرد و مواردی مانند سیستم تعلیق کابین و تعادل مسیر حرکت کابین، سیستم ایمنی و الکتریکی و مکانیکی، بررسی عملکرد قفل ها و درب ها و ترمز ایمنی و ضربه گیر ها بازرسی می شود.

آسانسور

در رابطه با سیستم ایمنی باید گفت که هر آسانسور که برای حمل بار یا افراد استفاده می شود باید مجهز به سیستم ایمنی باشد و سیستم ایمنی یک وسیله مکانیکی برای متوقف کردن کابین و حفظ تعادل است و زمانی که سرعت رو به پایین از حد مجاز بیشتر شود، وارد عمل می شود.