خرید آسانسور برای پروژه های بزرگ

یکی از تخصصی ترین کارها در زمینه آسانسور خرید آسانسور برای پروژه های بزرگ میباشد که نیازمند تجربه بالا و همچنین مسلط بودن کامل بر این عرصه میباشد. برای تجهیز آسانسور پروژه های بزرگ نکاتی وجود دارد که در این مقاله به تشریح آن نکات خواهیم پرداخت. البته میتوانید با تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

نوع پروژه

اولین قدم در انتخاب و خرید آسانسور برای پروژه های بزرگ نوع پروژه و نوع کاربری پروژه میباشد به عنوان مثال یک آسانسور بیمارستانی و یک آسانسور تجاری با هم تفاوت های زیادی میکنند از سرعت آسانسور گرفته تا فضا و ظرفیت آسانسور.

خرید آسانسور برای پروژه های بزرگ

میزان ترافیک آسانسور

یکی از مهمترین المان ها در انتخاب آسانسور که باید بررسی شود میزان ترافیک پروژه میباشد و باید متناسب با میزان ترافیک پروژه آسانسور خریداری شود به عنوان مثال میزان ترافیک یک پروژه مسکونی با یک پروژه تجاری یا دانشگاه متفاوت میباشد و ترافیک نفرات در دانشگاه بیشتر میباشد و طبیعتا از سرعت بیشتری باید برخوردار باشد.

خرید آسانسور برای پروژه های بزرگ

نوع برند و پکیج آسانسور

شاید مهمترین المان برای خرید آسانسور مقدار هزینه ای باشد که شما میخواهید در پروژه هایتان انجام دهید و البته به تناسب این هزینه که شما انجام میدهید از آسانسور و شرکت آسانسور توقع خواهید داشت.

نوع برندی که شما در پروژه خود قصد استفاده از آن را خواهید داشت ارتباط مستقیم با کیفیت آسانسور شما خواهد داشت و پیشنهاد ما این است که از تا حد امکان از پکیج های وارداتی آسانسور استفاده کنید مانند پکیج ویتور یا پکیج توشیبا که دو برند بسیار مطرح در آسانسور و پله برقی میباشد.

اگر شما قصد استفاده از پکیج های آسانسور را ندارید میتوانید از پکیج های ترکیبی استفاده کنید البته این نکته را مدنظر خود داشته باشید که قطعات و تجهیزات استفاده شده در این پکیج ترکیبی با هم خوب مچ شوند تا کارایی خوبی برای شما داشته باشد.

آسانسور

مطرح بودن شرکت

کار بزرگ را به شرکت های بزرگ بسپارید تا خیال خودتان را از موضوع آسانسور به شکل کامل راحت کنید . شرکت آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه سابقه در آسانسور و پله برقی و همچنین سابقه کار با شرکت ها و ارگان های بزرگ خصوصی و دولتی آماده همکاری با شماست .  شما میتوانید برای ارتباط با ما با شماره پنج رقمی 73048-021 تماس بگیرد و با مشاوران ما صحبت کنید.