انتخاب برگه

اوتیس

آسانسور اوتیس

آسانسور و پله برقی آتیس به عنوان عاملیت فروش و پخش پکیج های شرکت اوتیس می باشد.

اوتیس یک شرکت آمریکایی است که در زمینه ی تولید و راه اندازی تجهیزات آسانسور ، پله برقی ،پیاده روی متحرک و تجهیزات مرتبط فعالیت می نماید این شرکت در زمره پیشگامان صنعت آسانسور و پله برقی در دنیا است . otis جزء اولین و بزرگترین شرکت های فعال در زمینه ی آسانسور در جهان است.

برخی از معروف ترین سازه های دنیا از جمله برج ایفل ، مرکذ تجارت جهانی ، برج خلیفه و چند پروژه ی بزرگ دیگر توسط این شرکت طراحی ، نصب ، پیاده سازی گردیده است.

در سال 1852 میلادی Elisha Otis – الیشا اوتیس آسانسوری را اختراع کرد که در آن ایمنی در نظر گرفته شده بود که پس از اخذ تاییدیه های لازم این شرکت شروع به فعالیت رسمی خود نمود.

در سال 1856 میلادی این شرکت موفق به فروش 40 دستگاه آسانسور باری گردید،و در سال 1857 شرکت اولین آسانسور مربوط به حمل مسافر را راه اندازی نمود که این آسانسور در ساختمان E.V.Haughwuo در شهر نیویورک افتتاح گردید.

در سال 1861 موفق به ثبت ترمز ایمنی آسانسور گردید و در همان سال Elisha Otis – الیشا اوتیس که بنیان گذار اصلی بود بر اثر بیماری دیفتری درگذشت.

مسئولیت شرکت پس از از مرگ او به عهده ی دو پسر وی به نام های چارلز و نورتون قرار گرفت که پس از مدتی مدیریت اصلی شرکت  به دست چارلز افتاد که او نام شرکت را به “برادران اوتیس” تغییر داد، در سال 1868 شرکت پس از انجام تحقیقات گسترده ی خود در زمینه ی آسانسور هایی که با نیروی بخار کار می کنند توانست آسانسور های هیدرولیک را طراحی و تولید نماید.

در سال 1880 شرکت آسانسور اوتیس فناوری ها و توانمندی های مجموعه ی خود را به اروپا آورد و در شهر های پاریس و لندن دفاتر فروش خود را ایجاد نمود و توانست برای برج ایفل و متروی لندن آسانسور نصب نماید.

برند اوتیس

آسانسور در تهران

آسانسور آتیس مرکز فروش لوازم آسانسور در تهران عرضه کننده تمامی محصولات و پکیج های شرکت اوتیس می باشد که در این حوزه فعالیت میکند همچنین شرکت آتیس به عنوان یک شرکت آسانسور تهران ضمانت و گارانتی کامل روی این پکیج و دیگر پکیج های آسانسور و پله برقی خود ارائه میکند.

شرکت آتیس آماده ارائه خدمات برای آسانسور در تهران و آسانسور در ایران و دیگر کشورهای اطراف میباشد و تمام تلاش خود را در این زمینه به کار میبرد.

 

کابین آسانسور