انتخاب برگه

ضربه گیر آسانسور

ضربه گیر آسانسور وسیله ای ارتجاعی ، که جهت جلوگبری از اصابت کنترل نشده کابین و یا وزنه تعادل به کف چاهک بکار می رود . نوع آن طوری طراحی و انتخاب می شود که قسمتی از انرژی جنبشی کابین را مستهلک نماید .

انواع ضربه گیر :

الف: جمع کننده انرژی : ضربه گیر پلی اورتان پلاستیکی و ضربه گیر فنری ضربه گیر آسانسور در این طبقه بندی می گنجند.

ب: مستهلک کننده انرژی :  ضربه گیر های هیدرولیک جزء ضربه گیر های مستهلک کننده انرژی می باشند.

الزامات در خصوص ضربه گیر آسانسور :

1- ضربه گیر ها باید در پایین ترین حد مسیر حرکت کابین و وزنه تعادل قرار گیرند ضربه گیر آسانسور .

چنانچه ضربه گیر ها بهمراه کابین یا وزنه تعادل حرکت می کنند ، باید به یک پایه ستون با حداقل ارتفاع 0.5 متر در انتهای سیر حرکت خود حرکت نمایند.

2- چنانچه در چاهک دسترسی به وزنه تعادل بصورت اتفاقی امکان پذیر نباشد ، نیازی به پایه ستون ضربه گیر وزنه تعادل نمیباشد. ضربه گیر جهت توقف کابین در سقوط آزاد طراحی نشده است .

3- ضربه گیر فنری / لاستیکی تنها برای سرعت کمتر از 1 بر ثانیه ، ضربه گیر فنری / لاستیکی با حرکت برگشتی تدریجی برای سرعت کمتر از 1/6 متر بر ثانیه استفاده می گردد.

لازم به ذکر است ، ضربه گیر هیدرولیک نیز برای هر نوع سرعتی بخصوص برای سرعت های بیش از 1/6 متر بر ثانیه مناسب می باشد .

شرکت آسانسور و پله برقی آتیس در زمینه تولید و پخش انواع ضربه گیر های فنری و ضربه گیر های پلی اورتان از اولین بازرگانی های فعال در این حیطه محصوب می گردد ضربه گیر آسانسور . و این آمادگی را دارد که انواع قطعات و انواع بافر هیدرولیک و بافر پلی اورتان را به همکاران عزیز در سراسر کشور ارائه می نماید . 

استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت آسانسور تاثیر بسیار زیادی در آسانسور شما و نیز سرویس و نگهداری آسانسور شما دارد پس تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا همواره بهترین قطعات آسانسور را برای آسانسور و پله برقی خود انتخاب نمایید . 

Call Now Buttonتماس سریع جهت مشاوره رایگان

 

برای دریافت استعلام قیمت شماره خود را وارد کنید