انتخاب برگه

موتور اسانسور

یکی از مهم ترین اجزای کل ساختمان موتور اسانسور نام دارد آسانسور به عنوان قلب ساختمان که مهم ترین عضو آن موتور آسانسور میباشد در ساختمان بسیار مهم میباشد و برای انتخاب موتور آسانسور فاکتورهای بسایر مهم و مختلفی وجود دارد که حتما باید مشاور در این رابطه مشورت کرده و بهترین گزینه را برای پروژه خود انتخاب کنید.

موتور آسانسور دارای برندهای مختلفی میباشد که میتوان به ویتور و ساسی اشاره کرد البته در زیر مهمترین موتور های آسانسور برای شما لیست شده است و متوانید با کلیک بر روی هر عکس تمامی موتور های آن برند را مشاهده کنید که تمامی موتور ها در شرکت و فروشگاه آتیس موجود میباشد و جهت دریافت آخرین قیمت میتوانید با شماره 73048-021 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

ZIEHL-ABEGG

مشاهده محصولات

ALBERTO SASSI

مشاهده محصولات

WITTUR

مشاهده محصولات

SICOR

مشاهده محصولات

MONTANARI

مشاهده محصولات

EMF

مشاهده محصولات

GEM

مشاهده محصولات

نحوه انتخاب موتور اسانسور

برای انتخاب موتور آسانسور چهار فاکتور بسیار مهم وجود دارد. شما باید بر اساس ظرفیتی که آسانسور خود را برای آن طراحی کردید و همچنین مقدار کیلو وات مصرفی بر اساس قدرت موتور و همچنین بر اساس سرعت مورد نیاز شما و مقدار ترافیک مجموعه موتور آسانسور خود را انتخاب کنید.

یکی دیگر از فاکتور بسیار مهم در انتخاب موتور آسانسور گیرلس یا گیربکسی بودن آن است اگر شما میخواهید آسانسور خود را بدون موتورخانه اجرا کنید باید از موتور های گیرلس استفاده کنید و در این صورت شما میتوانید آسانسور خود را بدون موتورخانه اجرا کنید.

قیمت روز موتور آسانسور با توجه به نوسانات بازار ارز تقریبا متغیر است به همین دلیل از گذاشتن قیمت در سایت معذوریم اما میتوانید با فروشگاه ما برای دریافت قیمت روز تماس بگیرید.

شرکت آتیس با بیش از دو دهه سابقه در زمینه آسانسور و پله برقی در رابطه با تمام قطعات و موتور ها آماده خدمت رسانی با مناسب ترین قیمت بازار میباشد . شما میتوانید با شماره 73048-021 تماس بگیرید.