خرید آسانسور هنگام خرید آسانسور به نکات زیر با دقت توجه فرمایید:

آسانسور

اندازه آسانسور و ظرفیت بار

اندازه استاندارد بسیاری از آسانسورها حداقل 120 در 120 می باشد هر چند که آنها نیز در اندازه های بزرگتر در دسترس هستند. مهم است که امکان بالابردن وسایل مخصوص مانند صندلی های چرخ دار را در نظر بگیریم زیرا این امر نیاز به ظرفیت بیشتر وزن دارد. در ساختمان هایی با ترافیک کم، ظرفیت بارگذاری 1000 کیلو برای انتقال اقلام سنگین از یک طبقه به طبقه دیگر کافی است.

آسانسور آتیس

در نظر گرفتن خطرات احتمالی ایمنی 

اقدامات ایمنی کافی برای کاهش احتمال حوادث رخ داده است. گزینه های امنیتی مهم که نباید نادیده گرفته شوند عبارتند از نصب یک سیستم زنگ خطر، تلفن در داخل کابین، پشتیبان گیری خرابی برق و یک سیستم ترمز زنجیری شل.

سیستم های آسانسور درایو 

سیستم های درایو محبوب ترین برای آسانسور خانگی نوع درام پیچ و تاب است، هیدرولیک و فهرست دنده را شکست. آسانسور درام سیم پیچی مدرن نیاز به یک اتاق ماشین بسیار کوچک دارد و اگر هیچ چیز دیگری نباشد، آسانسور درایو زنجیره ای ضد وزن ممکن است به هیچ وجه نیازی به یک اتاق ماشین نداشته باشد.

آسانسور آتیس

قیمت آسانسور

مهم است که قیمت ها را نیز در نظر بگیریم. بالابرها از انواع لوکس به قیمت های ارزان تر می باشند. مهم است که کل هزینه لیفتر را از خرید تا نصب و نگهداری بررسی کنیم.

گزینه های گارانتی

خرید آسانسور از یک تولید که مدت زمان ضمانت خوبی را ارائه می دهد مهم است.

مدل آسانسور

انواع مختلفی از مدل های موجود در بازار از تولید کنندگان مختلف مختلف وجود دارد. یک مدل مناسب برای طرح های ساختمان خود را در نظر بگیرید.

انتخاب آسانسور آتیس

مشاوران و تیم تخصصی فروش آسانسور و پله برقی آتیس با کادری متشکل از مهندسین با تجربه آمادگی ارائه سرویس و ارائه مشاوره به تمامی سازندگان و شرکت های فعال را دارا می باشد.