آسانسور لاکچری چیست؟

با پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش خانه های آپارتمانی آسانسور جز جدانشدنی خانه ها شده است و هر فردی وقتی به دنبال خانه می رود بیشتر خانه هایی که آسانسور دارد را انتخاب می کند. آسانسور تاثیر زیادی بر قیمت خانه هم دارد به طوری که هر خانه ای که آسانسور دارد قیمت آن 1.6 برابر خانه هایی است که بدون آسانسور هستند. علاوه بر خانه ها جاهای دیگری نیز هستند که مجهز به آسانسور می باشند جاهایی مثل: هتل ها ، رستوران ها و امکان خرید و تفریحی و… که در این مکان ها برای جلب نظر افراد از آسانسور لاکچری و لوکس استفاده می کنند.

اگر به آسانسور هتل علاقه دارید این لینک را مطالعه کنید.

البته به جز جلب مشتری برای پاکیزه نگه داشتن محیط هم این کار بسیار مفید است. هر فردی وقتی وارد ساختمان یا هر جای دیگر می شود اولین مکانی که با آن رو به رو است آسانسور می باشد. پس بهتر است از آسانسورهای زیبا و جذاب استفاده کنید.

آسانسور لاکچری

کابین آسانسور یکی از اجزای اصلی در آسانسور به شمار می آید. در حقیقت کابین همان اتاقک کوچکی است که در ابتدا وارد آن می شود و به عنوان پناهگاه امن هم می توان از آن نام برد. پس زیبایی و تمیزی آن بسیار برای افراد مهم است. کابین در بین طبقات تردد می کند و مسافران را به محلی که می خواهند می برد. اگر بخواهیم مهمترین نقطه در آسانسور را نام ببریم همان کابین است . کابین هایی که تمیزتر و لوکس باشند نظر مهمانان را به خود جلب می نماید. پس اگر دنبال جذب افراد هستید بهتر است از آسانسور لاکچری استفاده نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 021730480 تماس بگیرید

هر فردی زمانی را ممکن است در آسانسور باشد تا به نقطه مورد نظر خود برسد پس بهتر است از کابین لوکس استفاده کنید تا زمانی که در آسانسور هستید لذت ببرید . نحوه حرکت کابین به صورت عمودی است و در چاه آسانسور قرار دارد و از تمام طبقات گذر می نماید. البته برخی از کابین ها می توانند بار هم جابجا نمایند. کابین به یک سیستم تعلیق وصل است. اجزای کابین عبارتند از : سکو یا کف کابین ، دیواره یا بدنه البته ارتفاع کابین ها به 190 سانت هم می رسد و در برخی ممکن است بلندتر هم باشد. از مهمترین وظایف کابین حفظ امنیت مسافران است. چون کابین در معرض دید افراد است پس باید زیباترین حالت را داشته باشد. هر سازنده ای برای زیباتر شدن فضای داخل کابین از ابزارهای مختلفی استفاده می نماید.

نور پردازی یکی از کارهایی است که به زیباتر شدن محیط کابین کمک می کند. هر چقدر کابین ها زیباتر باشند بیشتر افراد جذب آسانسور می شوند. پس اگر در مراکز تجاری هستید و دوست دارید افراد به سمت آسانسور بروند بهتر است از آسانسور لاکچری و لوکس استفاده نمایید. کابین های لوکس و لاکچری از جنس هایی مانند: استیل طلایی ، دودی و … ساخته شده اند البته تاثیر شیشه و آینه را هم نباید دست کم گرفت. با شیشه و آینه جذاب تر و زیباتر می شود .

ویژگی آسانسور لاکچری و لوکس

آسانسور لوکس و لاکچری کدامند و انواع آن؟

موضوعی که باید به آن توجه کرد در هنگام ساخت کابین این است که بهتر است زیبایی کابین در نظر گرفته شود و همچنین وزن و قیمت کابین هم بسیار مهم است که برای هر سازنده ای این عوامل بسیار اهمیت دارند . وقتی شما از جنس خوب و مرغوب برای ساخت کابین و زیباتر شدن آن استفاده می کنید پس قیمت بالاتری نیز برای شما خواهد داشت. کابین ها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند و شما می توانید با توجه به سلیقه و میزان هزینه ای که قرار است کنید از این کابین ها استفاده نمایید. در اینجا ما به شما انواع کابین را معرفی می کنیم.

این مقاله را هم بخوانید: آسانسور هیدرولیک خودروبر

کابین تمام استیل، کابین نیمه استیل ، کابین ام دی اف ، کابین فرمیکا، کابین شیشه ای یا پاناروما از جمله انواع کابین هستند که هر کدام در جای مخصوصی استفاده می شوند و قیمت  متفاوتی هم دارند. کابین های تمام استیل از جمله زیباترین و شکیل ترین نوع کابین ها هستند. اگر به دنبال آسانسور لاکچری هستید بهتر است از این کابین استفاده نمایید. در کابین تمام استیل همه چیز مثل دیواره ها ، نوارها ، ورق ها از استیل ساخته شده است. البته استیل هم طرح های زیادی دارد مانند :استیل خش دار، استیل دودی، و… که شما با توجه به سلیقه خود می توانید از بین انواع استیل یکی را انتخاب نمایید.

انواع آسانسور لاچری چیست

آسانسور لوکس چه ویژگی دارد؟

آسانسور لاکچری توجه و نظر هر فردی با هر سلیقه ای را جلب می کند. متریال به کار رفته در این آسانسورها بسیار زیبا و شکیل هستند. کابین های نیمه استیل و نیم ام دی اف یکی دیگر از انواع کابین هستند که که زیبایی خاصی دارند و اگر شما از افرادی هستید که به این سبک علاقه دارید می توانید از آن برای آسانسور لاکچری خود استفاده کنید. این نوع کابین از کابین تمام استیل ارزان تر است و قیمت کمتری دارد.

در بین انواع کابین ها ابعاد کابین و مکان که می خواهید استفاده کنید و قیمت کابین بسیار برای سازنده اهمیت دارد. کارشناسان و متخصصان آسانسور مشخص می کنند که شما از چه کابینی می توانید استفاده کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید. امروزه در هر مکانی که شما وارد شوید متوجه وجود کابین ام دی اف می شوید چون بیشترین استفاده را این کابین دارد. ساختمان هایی که تعداد طبقات کم و تعداد واحدهای کمی دارند بهتر است از این کابین استفاده نمایند. برای انتخاب بهتر پیمانکار آسانسور باید به نکاتی توجه نمایید.

ویژگی آسانسور لاکچری

ساده ترین نوع کابین ، کابین فرمیکا است که در این کابین ها به جای استفاده از ام دی اف از فرم ها استفاده می شود. این نوع کابین هزینه کمتر و قیمت مناسب تری دارد . از نظر شباهت بسیار به کابین های ام دی اف شبیه هستند. البته در زمان حال کمتر از این نوع کابین استفاده می شود. کابین های شیشه ای یکی از لوکس ترین و مدرن ترین نوع کابین هستند. در آسانسور لاکچری هم از شیشه می توان استفاده کرد چون زیبایی زیادی به آسانسور می دهد. از این نوع آسانسور در جاهای مانند: ساختمان های لوکس و تجاری و هتل ها استفاده می شود.