بهترین شرکت نگهداری آسانسور به شرکتی گفته می شود که بتواند خدمات نگهداری و سرویس آسانسور را به بهترین نحو انجام دهد! یعنی تعمیرکاران و سرویس کارانی که در شرکت حضور دارند می بایست با سابقه و مجرب باشند. شرایط باید به صورتی باشد که بهترین شرایط نگهداری از آسانسور صورت بگیرد در غیر این صورت انتخاب شرکت مورد نظر اشتباه است.

خدمات شرکت نگهداری آسانسور

ویژگی های بهترین شرکت نگهداری آسانسور

می دانیم که شرکت های نگهداری آسانسور بسیار گسترده هستند پس باید ویژگی های بهترین شرکت نگهداری آسانسور را بشناسیم و بعد انتخاب کنیم.

 

  • توجه به رزومه شرکت

یکی از نکاتی که در خصوص انتخاب شرکت نگهداری آسانسور باید بررسی شود، رزومه شرکت و یا تجربیاتی است که تا به امروز پشت سر گذاشته است. باید تعداد پروژه های در حال نصب ارزیابی شود و البته که سطح رضایتمندی نیز می بایست مدنظر قرار بگیرد. شرکت نگهداری آسانسور باید خدمات مختلفی را مدنظر قرار دهد و این موضوع اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت چون سطح خدمات و نوع رزومه ارتباط مستقیمی با هم دارند و می بایست به دقت بررسی شوند.

وقتی صحبت از رزومه است یعنی باید میزان تخصص و تسلط هر یک از کارکنان شرکت نگهداری آسانسور مشخص باشد. تعمیر آسانسور باید به شکلی صورت بگیرد که برای هر یک از کارکنان قابل قبول به نظر برسد. نکته مهمی که شاید بهتر باشد بیشتر به آن توجه کنید این است که یک شرکت معتبر معمولاً از نظر سطح اجرایی شرایط خاص خود را دارد پس چه خوب است که ارائه خدمات به بهترین نحو صورت بگیرد.

 

  • بررسی خدمات شرکت نگهداری آسانسور

وقتی قرار است یک شرکت نگهداری آسانسور مجرب را انتخاب کنید باید چک لیست خدمات را مدنظر قرار دهید. شرکت نگهداری آسانسور باید بتواند صفر تا صد تعمیر و سرویس آسانسور را پوشش دهد در غیر این صورت نمی توان انتظار داشت که نتیجه خوبی حاصل شود.

در خدمات شرکت نگهداری آسانسور برنامه ریزی درستی برای سرویس های ماهیانه در نظر گرفته می شود. برنامه ها از پیش تعیین شده و این رویکرد سبب می شود تا سرویس در زمان درست صورت بگیرد و نیاز به تعویض قطعه نباشد یعنی آنقدر دیر نشده باشد که قطعه از کار بیفتد. بنابراین خدمات شرکت نگهداری آسانسور را جدی بگیرید و سعی کنید یک چک لیست شفاف و واضح بخواهید در غیر این صورت شرایط برای شما واضح نبوده و پس از گذشت زمان خاصی دچار مشکل می شوید.

مثلاً اگر قرار باشد که سرویس برای ساختمان های لوکس و آسانسورهای حرفه ای صورت بگیرد، قطعاً نیاز به شرکت نگهداری آسانسور معتبر خواهد بود تا بتواند خدمات تعمیر را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد و جلوی آسیب را بگیرد.

ارائه خدمات معمولاً بر اساس جدول زمانبندی صورت می گیرد و البته که نیاز است این موارد به دقت بررسی شود.

شرکت نگهداری آسانسور

 

خدمات سرویس و نگهداری در شرکت نگهداری آسانسور

سرویس و نگهداری صحیح استاندارد از مهمترین مواردی است که توسط شرکت نگهداری آسانسور می بایست مورد ارزیابی قرار بگیرد. بهترین شرکت نگهداری آسانسور سرویس و نگهداری را طبق شرایط آسانسور مشخص می کند. در یک سرویس صحیح می بایست زمان کافی برای بخش های مختلف در نظر گرفته شود. در واقع می بایست بر اساس برنامه از پیش تعیین شده، هر مرحله به پایان برسد.

هر آسانسور می بایست ماهی یک بار به واسطه افراد متخصص سرویس شود و مشکلات آن مشخص شود در غیر این صورت اثربخشی درستی نخواهد داشت.

شرکت نگهداری آسانسور باید در قرارداد خود مکانیزم سرویس و نگهداری دوره ای را مشخص و تایید نماید. در واقع سرویس و نگهداری درست آسانسور از ایجاد بسیاری از خرابی های بی مورد جلوگیری می کند و حتی تضمین کننده امنیت مسافران خواهد بود.

پرسنل مجرب در شرکت نگهداری آسانسور

کسانی که به عنوان تیم تعمیر آسانسور معرفی می شوند باید تجربه کاری بالایی داشته باشند یعنی باید بتوانند صفر تا صد خدمات آسانسور را به خوبی دنبال کنند. آنها باید بخش های مختلف آسانسور را به خوبی بشناسند و قطعاً نیاز است که از نظر تجربه در شرایط عالی قرار بگیرند. برخی از افراد عملیات مربوط به تعمیر قسمت های دشوار را بلد نیستند به این ترتیب نیاز است که دوره های آموزشی به صورت کاملاً حرفه ای دنبال شود و افراد تجربه های لازم را مدنظر قرار دهند.

پیمانکار آسانسور

سرویس و تعمیر آسانسور باید به واسطه مکانیزم های سیستماتیک صورت بگیرد در غیر این صورت مشکلات زیادی ایجاد میشود پس پرسنل مجرب یکی از مهمترین ویژگی های شرکت نگهداری آسانسور است و البته که بر اساس کیفیت و سطح تکنولوژی شرکت سنجیده می شود.

پرسنل های به کار برده شده شرایطی فراهم می سازند که هر قطعه دقیقاً در موقعیت درست خود تعمیر و تعویض شود.

 

هوشمندانه انتخاب کنید!

ما به عنوان شرکت آسانسور تمام تلاش خود را کرده ایم تا بتوانید اقدامات گسترده ای در زمینه کیفیت و سطح تکنولوژی آسانسور فراهم سازید. بررسی ها اینطور نشان می دهد که هر یک از شرکت هایی که در زمینه آسانسور فعالیت می کنند می بایست بتوانند خود را ثابت کنند و تیم حرفه ای شرکت نگهداری آسانسور ما این قول را به شما می دهد که صفر تا صد پروسه نگهداری آسانسور و تعمیر آن به دقت و با بهترین تعمیرکاران صورت می گیرد. در سال های اخیر کلاس های آموزشی در زمینه یادگیری بسیاری از نکات شرایط را به درستی سنجیده اند و این موضوع سبب شده تا تعمیرکاران بتوانند شرایط حرفه ای تری را پشت سر بگذارند و موفق تر ظاهر شوند.

از یاد نبرید که انتخاب شرکت نگهداری آسانسور حرفه ای سبب می شود که خیالتان از بابت تعمیر جمع باشد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد برای نگهداری آسانسور باید سرویس های دوره ای به شکل روتین صورت بگیرد و همه چیز به دقت ارزیابی شود.

نتیجه گیری

اگر قرار به اجرای سرویس نگهداری درست آسانسور باشد بسیار مهم است که شرکت نگهداری آسانسور به درستی انتخاب شود.

پیشبرد کیفیت و سطح تکنولوژی از مواردی است که در صنعت نگهداری آسانسور اهمیت زیادی دارد. سرویس آسانسور باید با کمترین هزینه صورت بگیرد پس یک شرکت نگهداری آسانسور معتبر می بایست همه جوانب را بسنجد.  کار را به کاردان بسپارید!