پله برقی یکی از تجهیزات و وسایل بسیار کاربردی است که امروزه به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. این محصولات را می توان در هر جایی مشاهده نمود. استفاده از این محصولات بسیار راحت بوده و برای جابجایی افراد مورد استفاده قرار می گیرند. پله برقی در ایران بسیار زیاد استفاده میشود و در نتیجه دارای برندهای متفاوتی میباشند. به واسطه تنوع موجود می توان کاربرد های گوناگونی را نیز مشاهده کرد. برای استفاده و انتخاب این محصولات باید بالاترین کیفیت موجود را در اختیار داشته باشید. برندهای پله برقی برای نشان دادن کیفیت خود دست به تولیدات متنوعی می زنند. در هر برند و مدلی شما می توانید موارد و مزایای گوناگونی را مشاهده کنید.موارد استفاده این محصولات آنقدر زیاد می باشد که هر فردی برای مکان های مختلف از آن ها بهره می برد. می توان گفت که اماکن عمومی و مکان های تجاری بیشترین استفاده را از این محصولات دارند. تعداد برند های تولید کننده این محصولات بسیار زیاد می باشد.

شرکت های مختلف برای اینکه کیفیت های برتر را ارائه کنند از آپشن های مختلف استفاده می کند. ارائه آپشن های مختلف برای پله های برقی بسیار رایج می باشد. از سنسور های مختلف تا سرویس های دوره ای متفاوت همگی از این آپشن ها می باشند. باید توجه داشته باشید که استفاده از این محصولات به شکل های مختلف امکان پذیر می باشد. در استفاده از این محصولات شما کیفیت های برتر را در اختیار خواهید داشت. برای اینکه بهترین برند های موجود در ایران را بشناسید در ادامه برخی از مشهور ترین آن ها را برای شما شرح خواهیم داد. توجه داشته باشید که هریک از این برند ها دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که برای مکان های مختلف مناسب می باشند. معرفی هریک از این برندهای پله برقی برای شما می تواند به عنوان یک راهنمای بسیار خوب باشد.

 

پله برقی تیسن کروپ

این شرکت را به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان آسانسور و پله برقی می شناسند. این کمپانی سابقه زیادی را نداشته اما به واسطه کیفیت خود توانسته جزو بهترین ها باشد. تیسن کروپ جزو برندهای پله برقی بسیار معروف در دنیا می باشد. این شرکت با ارائه مدرن ترین طرح های موجود توانسته بالاترین کیفیت را برای همه به وجود بیاورد. اکنون این شرکت توانسته هزاران شعبه را در سراسر دنیا داشته باشد.

برندهای پله برقی تیسن کروپ

پله برقی تیسن

تیسن را می توان به عنوان یکی از بهترین برندهای پله برقی مهم در دنیا معرفی کرد. ساخت آسانسور و پله ها برقی مدرن به عنوان کارهای بسیار مهم این شرکت می باشد. فناوری های استفاده شده در این برند بسیار به روز بوده و می توان به راحتی از آن استفاده نمود. کیفیت در این برند حرف اول را زده و میتوان به وضوح این مورد را مشاهده کرد.

پله برقی شیندلر

شیندلر را می توان به عنوان یکی از برندهای پله برقی معروف در دنیا معرفی کرد. این شرکت آلمانی در ابتدای راه با تولید ماشین آلات محلی کار خود را آغاز کرد. این شرکت که در آلمان قرار دارد توانست در مدت زمانی کم بسیاری از محصولات با کیفیت خود را در سراسر دنیا به فروش برساند. بعد از تاسیس واحد تولیدات مکانیکی این شرکت شروع به ساخت انواع قطعات آسانسور نمود. بعد از موفقیت در این حوزه شیندلر تصمیم گرفت که تولید پله برقی را نیز با کیفیت بالایی آغاز کند.

برندهای پله برقی شیندلر

 

پله برقی دلسو

این محصول ساخت کشور چین بوده و دارای فناوری از شرکت های معروف آلمانی می باشد. این محصولات در آلمان طراحی شده و تنها در چین ساخته و مونتاژ می شوند. از برندهای پله برقی که می توان به عنوان یک محصول بسیار زیبا آن ها را معرفی کرد دلسو می باشد. برند دلسو با سیستم های الکترونیکی مخصوص که در ژاپن تولید شده اند بالاترین کارایی را خواهند داشت. از ویژگی های بارز این محصولات می توان به مصرف کم انرژی آن ها اشاره کرد. توجه داشته باشید که در استفاده از این محصولات موارد بسیار زیادی را باید مد نظر داشته باشید. کیفیت موجود در این محصول به گونه ای می باشد که هر فردی را به خود جذب می کند.

این مطلب را هم بخوانید : سرویس و نگهداری پله برقی

 

پله برقی هیوندا

در میان برندهای پله برقی همیشه می توان هیوندا را به عنوان یک پیشتاز معرفی نمود. این شرکت با داشتن بالاترین فناوری های موجود توانسته به خوبی کیفیت را ایجاد کند. مجموعه شرکت های هیوندا در بسیاری از زمینه های مکانیکی و الکتریکی فعالیت دارند. باید توجه داشته باشید که تجربه این شرکت در تولیدات متنوع باعث شده است تا افراد به آن ها اعتماد کنند. این شرکت علاوه بر پله برقی و مشتقات آن در زمینه های تحقیق و توسعه نیز فعالیت های گسترده ای را دارد. باید توجه داشته باشید که می توانید از قطعات مختلف این شرکت بالاترین بهره را ببرید.

 

برندهای پله برقی هیوندای

 

پله برقی هیوندای

هیوندای همیشه یکی از برندهای پله برقی با کیفیت در جهان شناخته شده است. با توجه به تنوع محصولات در این شرکت می توان به راحتی بالاترین کیفیت را دریافت کرد. به دلیل اینکه زمینه های کاری این شرکت بسیار گسترده می باشد می توان شرکت های مختلف آن را در کشور های زیادی مشاهده کرد. این شرکت با توجه به تجربه های گذشته خود توانسته بالاترین بازدهی را در محصولات خود داشته باشد. دوام و طول عمر خوب را می توان به عنوان ویژگی بارز این شرکت معرفی کرد.

برندهای پله برقی

پله برقی هیتاچی

ژاپن همیشه به عنوان یکی از قوی ترین تولید کنندگان موجود در زمینه های الکتریکی و مکانیکی شناخته شده است. از برندهای معروف پله برقی می توان به هیتاچی اشاره کرد که در ژاپن تولیدات متنوعی را ارائه می کند. در این شرکت در چین فعالیت ساخت و مونتاژ خود را ایجاد کرده و توانسته به خوبی در دنیا شناخته شود. این شرکت با داشتن تنوع در محصولات خود به خوبی توانسته بالاترین کیفیت را ارائه کند. در مورد این محصولات شما می توانید بهترین کیفیت را نیز دریافت کنید.

پله برقی کنی

شرکت کنی به عنوان یکی از برندهای پله برقی در جهان شناخته می شود. پله برقی کنی قطعا یکی از بهترین های دنیا میباشد. این شرکت علاوه بر تولید پله های برقی در تولید آسانسور های مختلف نیز بسیار موفق عمل کرده است. می توان این شرکت را به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان موجود در جهان نیز شناخت. این شرکت را به عنوان 10 برند برتر در تولید آسانسور و پله برقی در جهان نیز می شناسند.