انتخاب برگه

آسانسور وارداتی یا آسانسورهای پکیج به آسانسورهایی گفته میشود که همه اجناس آن وارداتی باشد. آسانسورهای وارداتی و پکیج های مختلفی وجود دارد مثل پکیج توشیبا و… که در زیر به برخی از آن ها میپردازیم.

آسانسور پکیج توشیبا

آسانسور وارداتی توشیبا ژاپنی میباشد که یکی از معتبرترین و قوی ترین شرکت های دنیا در صنعت تکنولوژی و صنعت آسانسور میباشد. یکی از معروفترین پروژه هایی که با این برند کار شده ساختمان Taipei 101 میباشد که یکی از سریع ترین آسانسور های دنیا را دارند.

پکیج های توشیبا انواع مختلفی دارد و به دو گروه اصلی پکیج توشیبا پله برقی و پکیج توشیبا آسانسور تقسیم میشود.

یکی از مهمترین و موثرتین اقداماتی که در این پکیج ها انجام میشود شماره گذاری تمام قطعات آسانسور و پله برقی میباشد حتی کوچکترین قطعات هم شماره گذاری خواهد شد و این امر بسیار مهم و ضروری خواهد بود.

آسانسور وارداتی

 

در کل اگر پروژه لوکس و بزرگی دارید یکی از بهترین انتخاب ها برای شما آسانسور وارداتی توشیبا میباشد و با این کار خیالتان از لوکس بودن و کارا بودن آسانسور طی سالیان جمع خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه آسانسور توشیبا مراجعه کنید و یا با شماره 73048-021 تماس بگیرید.

 آسانسور وارداتی پکیج ویتور

بازرگانی آتیس عاملیت پخش همه قطعات آسانسور ویتور را دارد و با کمترین زمان امکان ارائه پکیج آسانسور وارداتی ویتور را نیز دارد.

آسانسور وارداتی

 

روند کار به این شکل میباشد که بعد از عقد قرارداد مطابق کار و پروژه شماو نیز ابعاد چاهک شما به شرکت ویتور گذارش شده و طبق آن آسانسور شما ساخته و کارهای مربوط به واردات آن انجام میشود و پکیج آسانسور وارداتی شما نصب و راه اندازی میشود.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه آسانسور ویتور مراجعه کنید و یا با شماره 73048-021 تماس بگیرید.

آسانسور پکیج فوجی

آسانسور و پله برقی فوجی در کشورهای مختلف دنیا مثل امریکا ژاپن اندونزی چین و کشور های مختلف اروپا نماینده دارد ولی مرکز اصلی آن کشور امریکا در ایالت اهایو میباشد.

برای واردات پکیج فوجی راه های مختلفی وجود دارد و میتوانیم از کشورهایی که این شرکت در آن نمایندگی دارد اقدام به عمل آوریم و پکیج آسانسور وارداتی فوجی هم مثل دیگر پکیج ها کاملا مطابق پروژه و ابعاد چاهک شما طراحی شده و اقدام به واردات آن صورت میگیرد.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه آسانسور فوجی مراجعه کنید و یا با شماره 73048-021 تماس بگیرید.

آسانسور وارداتی

 

جمع بندی

1- اگر میخواهید پروژه ای لوکس و برند ارائه دهید میتوانید از آسانسور وارداتی استفاده کنید.

2- به دلیل وارداتی بودن کامل آسانسور قیمت آن نیز بیشتر از آسانسور های معمولی میباشد البته راه های دیگری هم وجود دارد مثل پکیج های CKD که میتوانید درباره آن در صفحه مربوطه مطالعه کنید.

3- با شرکتی کار کنید که سابقه واردات و انجام پروژه های مشابه و آسانسورهای وارداتی را داشته باشد.

4- آسانسور و پله برقی آتیس با بیش از دو دهه تجربه در واردات و ارائه خدمات مربوط به پکیج های مختلف آسانسور آماده مشاوره رایگان با شما عزیزان میباشد. میتوانید با شماره 73048-021 تماس بگیرید.