انتخاب برگه

پله برقی به عنوان یک وسیله بسیار کاربردی در زندگی روزمره افراد شناخته می شود. می توان گفت که کیفیت قطعات پله برقی بسیار با اهمیت می باشند. برای استفاده و راه اندازی این محصولات شما باید با قسمت های مختلف آشنا باشید. تنوع در این محصولات نیز بسیار زیاد می باشد. پله برقی به عنوان یک وسیله کاربردی که باعث ایجاد راحتی می شود شناخته می شود. با استفاده از این محصولات می توان بدون خستگی از نقطه ای به نقطه ای دیگر نقل مکان کرد. پله های  برقی از قطعات الکترونیکی و مکانیکی بسیار زیادی تشکیل شده اند. برای استفاده از این محصولات باید کیفیت را به عنوان اولویت خود در نظر داشته باشید. قطعات پله برقی دارای تنوع بسیار بالایی بوده و دارای کیفیت های مختلف نیز می باشند.

در هر برند و مدل از این محصولات می توانید ویژگی های مختلفی را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که قطعات پله برقی در کلیات یکسان بوده و تنها می توان تفاوت را در جزئیات مشاهده نمود. خرید قطعات پله برقی برای افرادی که به این محصولات نیاز دارند بسیار با اهمیت می باشد. خرید و فروش قطعات پله برقی در فروشگاه های بسیار زیادی انجام می شود. در ادامه این قطعات را برای شما معرفی کرده هر یک را نیز شرح خواهیم داد.

 

قطعات پله برقی

 

معرفی قطعات پله برقی

قطعات پله برقی را می توان در دسته بندی های بسیار زیادی قرار داد. باید توجه داشته باشید که هریک از این قطعات دارای ویژگی ها و وظایف خاص خود می باشند. برای استفاده و نصب این محصولات باید از افراد متخصص کمک گرفت. می توان این قطعات را به صورت زیر معرفی کرده و شرح داد.

  • پاخور های بالایی و پایینی: در تمامی این محصولات بدون توجه به نوع یا برند های موجود اولین قسمت پاخور ها می باشند. اولین قسمتی که شما در هنگام سوار شدن با آن روبرو می شوید سکوها می باشند. این محصولات به صورت افقی کار گذاشته شده و عموما از جنس استیل می باشند. این درپوش ها را می توان به وسیله آچار های موجود باز کرده و به صورت کشویی جدا نمود. این قسمت در پله های برقی بسیار با اهمیت می باشند. برای اینکه از خرابی های مختلف جلوگیری شود از سنسور هایی برای توقف های مختلف بهره می برند. در صورتی که یک شی در این محصولات گیر کند سنسور به سرعت عمل خواهد کرد.
  • موتور گیربکس: موتور را می توان به عنوان محرک و قلب پله برقی در نظر گرفت. در بین قطعات پله برقی موتور گیربکس بسیار با اهمیت می باشد. این موتور ها دارای توان های مختلف بوده و می توان به شکل های گوناگون از آن ها استفاده نمود. موتور ها به دو صورت افقی و عمودی در پله طراحی می شوند. این موتور ها به صورت مستقیم با گیربکس های مخصوص کوپل شده و به صورت جداگانه نمی باشند. با توجه به نکات و موارد بسیار زیادی می توان توان و کیفیت موتور پله برقی را تعیین کرد.
  • سیستم ترمز: در پله های برقی مختلف برای توقف کامل باید از ترمز های خاصی استفاده نمود. باید توجه داشته باشید که این ترمز ها به شکل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. تنوع در این ترمز ها نیز بسیار بالا بوده و به خوبی می توان از آنها استفاده نمود. باید توجه داشته باشید که استفاده از این ترمز ها برای حالت های مختلف بسیار مفید می باشد.

خرید قطعات پله برقی

دیگر قطعات مهم در پله برقی

در قسمت برقی و مکانیکی قطعات پله برقی می توان به راحتی موارد بسیار زیادی را مشاهده نمود. باید توجه داشته باشید که استفاده از تمامی قطعات موجود باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. از دیگر قطعات موجود در پله برقی می توان موارد زیر را نام برد.

  • تابلو فرمان: پله های برقی همانند آسانسور ها دارای قطعات کنترل کننده برقی می باشند. به وسیله تابلو های فرمان می توان به راحتی فرمان های مختلف را به پله برقی منتقل کرد. باید توجه داشته باشید که این تابلوها قابل برنامه ریزی بوده و می توان فرمان های دلخواهی را برای آن ها تعریف نمود. در پله های برقی لوازم زیادی را جهت ایمنی و جلوگیری از عملکرد اشتباه به کار می برند.
  • استپ : استپ همان پله های موجود می باشند که مسافران بر روی آن ها قرار می گیرند. استپ ها دارای تنوع اندازه بوده و عرض های مختلفی را شامل می شوند. می توان با توجه به نیاز مجموعه های مختلف از عرض های مختلف استفاده نمود. جنس این محصولات اکثرا از آلومینیوم بوده و دارای رنگ بندی های مختلف نیز می باشند. این محصولات را می توان به دو صورت یکپارچه و چند قسمتی مورد استفاده قرار داد.
  • زنجیر: این قسمت را می توان به عنوان یکی از مهم ترین قطعات پله برقی در نظر داشت. جنس این قطعه اکثر اوقات از فولاد بوده و وظیفه انتقال نیرو را بر عهده دارد. انتقال قدرت موتور به استپ ها مهم ترین وظیفه این قسمت می باشد. این محصولات به صورت دوره ای نیاز به سرویس کاری داشته و باید آن ها را روغن کاری نمود.
  • دستگیره و محرک: این قطعات به صورت مستقیم در کنار پله های برقی نصب شده و افراد با گرفتن آن ها تعادل خود را حفظ می کنند. برای این که افراد در حین حرکت تعادل خود را از دست ندهند این دستگیره ها نیز با سرعت استپ ها حرکت می کنند. این قطعات در پله برقی دارای تنوع بوده و می توان به راحتی مدل های مختلف را استفاده کرد.

فروش قطعات پله برقی

خرید قطعات پله برقی

حال که با قطعات پله برقی آشنا شدید مهم ترین قسمت انتخاب و خرید می باشد. برای خرید این محصولات شما می توانید حالت های مختلف را در اختیار داشته باشید. باید توجه داشته باشید که برند های مختلف در بازار برای خرید وجود خواهند داشت. برای خرید خود کیفیت را در اولویت قرار داده و برند های معتبر را انتخاب کنید. در هنگام خرید به اصالت کالا توجه داشته باشید. به دلیل اینکه این محصولات به صورت مجموعه کار می کنند کیفیت در آن ها بسیار با اهمیت می باشد.

قیمت قطعات پله برقی

در قیمت گذاری قطعات پله برقی می توان موارد بسیار زیادی را دخیل دانست. قیمت قطعات پله برقی به صورت مستقیم با کیفیت آن ها در ارتباط می باشد. در قیمت گذاری این محصولات می توان حالت های مختلف را در نظر گرفت. برای دریافت قیمت های به روز بهتر است با مجموعه های معتبر در ارتباط باشید.

فروش قطعات پله برقی

یکی از موارد بسیار با اهمیت فروش قطعات پله برقی می باشد. برای اینکه بتوان به راحتی این خرید و فروش را انجام داد باید تنوع محصولات را در نظر داشت. برای فروش بهتر در سراسر کشور این موضوع بسیار با اهمیت می باشد.

 

 

 

 

 

 

Call Now Buttonتماس سریع جهت مشاوره رایگان

 

برای دریافت استعلام قیمت شماره خود را وارد کنید